جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. سئوالات قبل و بعد از خرید

وزن و سایز

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع1111
تصویر کاربری
#1ارسال '15:55 1393/4/18

طاهر بوصیدخلف پور|بوشهر / بوشهر

پست‌ها 1
با عرض سلام و ادب،احترام محضر محترم تمامی دستنکاران سایت جواهر بازار
ضمن تشکر از فضای عالی کاربری و فضاهای جدید فراهم شده در سایت
تقاضا این است که در کنار اطلاعات مندرج در مورد جواهر،اطلاعات کاملتری از قبیل وزن،سایز و چگونگی استفاده از ضمانت نامه و استرداد و ارجاع جواهر خریداری شده نیز،اطلاعات و آگاهی هایی مرقوم بفرمایید
\"با تشکر فراوان\"
تصویر کاربری
#3ارسال '22:42 1393/4/19

مجید خراسانی

پست‌ها 1
بحث سایز را در اکثر محصولات نمی زنید
درست است یک خط کشی در شکل است ولی شما ابعاد را با چندین برابر زوم در سایت گذاشته اید و شکل ها اصلا و ابدا ابعاد واقعی نیست
اینکه ما یک شکلی را 3 برابر بزرگتر کنیم و بگووییم یک خط کشی در سایت است یقینناباعث کمک به خریدار نمی شود و همین می شود که یک جنسی را می خرد و تا زمان تحویل جنس نمی داند سایز این محصول اصلا 2 سانت بوده یا 1.5 یا یک سانت
حداقل باید برای محصولات خطی خصوصا اساتید سایز نگین طول عرض ارتفاع بیان شود تا مشتری با چسم باز خرید کند
باز هم عرض می کنم شکل 3 برابر بزرگتر شده با شکل واقعی محصولات خیلی متفاوت است و تا زمانی که شما سایز یک نگین را نزنید مشتری با چشم نمی تواند درک کند ایا شما را شکل را بزرگ کردید یا نه؟؟ ایا بزرگ نمایی شما 100 درصد است یا 300 درصد
تصویر کاربری
#4ارسال '18:33 1393/4/20

مهندس خوش نیت|مدیریت

پست‌ها 614
جناب خراسانی، سلام
عنایت داشته باشین که خرید از جواهربازار ، یک خرید اینترنتی و آنلاین هست
یقینا برای اینکه شکل ظاهری محصول را بتوان درک کرد ، باید تصویری از اون کار رو بتوان دید.
تصاویری که در سایت ثبت شده اند به همین منظور هستن ولاغیر.

در ضمن ما چطور می توانیم مشخص کنیم که شما از چه نمایشگری برای دیدن سایت استفاده می کنین؟!
موبایل ؟ رایانه ؟ لپتاب ؟
رزولیشن صفحه نمایش شما چند در چند است ؟
شما با موبایل به سایت مراجعه کنین ، تصاویر کوچک نمایش داده میشن ، با تبلت کمی بزرگتر ، با لپتاب بازم بزرگتر و با تلویزیون که دیگه خیلی بزرگتر.
طبق آمار ما ، برخی از مشتریان با تلویزیون های هوشمند وارد سایت میشن...
حالا در نظر بگیرین شخصی با موبایل 8 اینچی وارد سایت شده و شخص دیگری با تلویزیون 42 اینچ.

پس ما باید یک انگشتر 8 اینچی برای نفر اول و یک انگشتر 42 اینچی برای نفر دوم بفرستیم ؟!

این موضوع با هیچ منطقی جور در نمیاد.
تصویر کاربری
#5ارسال '18:38 1393/4/20

مهندس خوش نیت|مدیریت

پست‌ها 614
پس ما باید یک رفرنس دقیق و مناسب برای این موضوع داشته باشیم.
که مخاطب ما با هر نوع نمایشگر و هر سایزی که سایت رو مشاهده کردن ، بتونن تخمین بزنن سایز محصولات چطوری میشه.

بهترین و استانداردترین معیار هم ، همین خط کش هست.

انواع خط کش با هر شکلی که باشه ، اندازه یکسانی رو ارائه میده.

من اگه توی مشهد یک انگشتر رو با خط کش اندازه بگیرم و مثلا نگینش 2 سانتی متر باشه ، توی کره ی ماه هم که بریم ، همین 2 سانتی متر میشه.

در ضمن ، همه اساتید و کارشناسان برای بهتر دیدن یک جواهر ، اون رو با ذره بین نگاه میکنن تا همه ی گوشه و کنار کار رو دقیق و کامل ببینن.
اینکه ما تصاویر رو با سایز درشت در سایت قرار میدیم ، صداقت و درستکاری ما رو می رسونه تا مخاطبین ما تمام گوشه و کنار کار رو با دقت ببینن و به قول شما با چشم باز خرید کنن.
تصویر کاربری
#6ارسال '18:42 1393/4/20

مهندس خوش نیت|مدیریت

پست‌ها 614
در ضمن ، بی انصاف هم نباشین.
در حدود 6 ماه قبل ، محصولاتی که در سایت ثبت می شدن به همراه سایز دقیق (میلیمتر) بودن. ولی چیزی که تجربه به ما ثابت کرد ، اگه من بگم سایز نگین 12 میلیمتر هست ، به راحتی قابل درک نیست.
ولی وقتی که اون رو کنار یک رفرنس سایز میزاریم و به مخاطبینمون نشون میدیم ، راحتر و بهتر درک میشه.

مسلما ما به دنبال ارتقاء کیفیت و خدماتمون هستیم.
تصویر کاربری
#7ارسال '18:44 1393/4/20

مهندس خوش نیت|مدیریت

پست‌ها 614
و نکته ی آخر اینکه:
بین 2 سانتی متر با 1.5 سانت و 1 سانتی متر اختلاف زیادی هست. لطفا فرافکنی نکنین.

اگر سایز و اندازه محصولی رو از روی تصاویر واضح اون متوجه نشدین ، لازم نیست اول کار رو بخرین تا به دستتون برسه و بعد متوجه سایز اون بشین.!
فقط کافیه برای همون محصول یه نظر بزارین و بپرسین تا همکارامون راهنماییتون کنن.
همین.
اینطوری لازم نیست تا زمان تحویل جنس هم معطل بشین و توی زمان هم صرفه جویی میشه.
تصویر کاربری
#8ارسال '18:44 1393/4/20

مهندس خوش نیت|مدیریت

پست‌ها 614
موفق باشین.
تصویر کاربری
#9ارسال '19:28 1393/4/20

هاجر زمانی|قم / قم

پست‌ها 11
در مورد سایز کار همون طور که گفتید، نمیشه تصویر دقیقی ارائه داد ولی به نظرم درج وزن نقره ی به کار رفته و این که چند گرمه، کمک می کنه تا انتخاب بهتری داشته باشیم. چیزی مثل خرید طلا، چون مغازه های نقره فروشی، قبل از فروش وزن کار رو می گن و همین طور اجرتش رو. فکر می کنم خرید این طوری منصفانه تر باشه. همین طور بعضی نگین هام اگر وزن بخوره و ابعاد داشته باشه، بهتر میشه تصمیم گرفت راجع به خریدشون. در حال حاضر فقط این ویژگی برای نگین های لوکس گفته شده. اگه تعمیم بدین به تمام کارهاتون فکر می کنم مشتری هم راضی تر باشه.
تصویر کاربری
#10ارسال '20:59 1393/4/20

جعفری

پست‌ها 1
من هروقت محصولی رو میبینم یه متر کنار دستم میزارم تا زمانی که روی خط کش نشون میدین

من هم بتونم تصور واقعی از سایز نگین رو داشته باشم

مانا باشید
تصویر کاربری
#11ارسال '11:30 1393/4/21

مهندس خوش نیت|مدیریت

پست‌ها 614
سرکار خانم زمانی
از پیشنهاد شما متشکریم.

انشالله بزودی در سیستم اعمال میشه.
تصویر کاربری
#12ارسال '16:13 1393/5/11

هاجر زمانی|قم / قم

پست‌ها 11
از توجه شما ممنونم.
تصویر کاربری
#13ارسال '9:50 1393/5/12

سارا صفری|تهران / تهران

پست‌ها 615
دوستان بی انصافی نکنید، انصافا ایده خط کش خیلی عالیه، خود من اولین بار که دیدم سایز محصولات رو خط کش نشون داده شده خیلی خوشم اومد.
تصویر کاربری
#14ارسال '9:57 1393/5/12

سارا صفری|تهران / تهران

پست‌ها 615
در ضمن توی خرید اینترنتی اون چیزی که توی سایت نشون داده می شه 100 درصد تصویر محصول واقعی نیست، بالاخره سیستم های مختلف کارت گرافیی های متفاوتی دارند و رزولیشنشون با هم فرق می کنه. به علاوه تکنولوژی هنوز اونقدر پیشرفت نکرده که دوربین ها و مانیتورهای ما بتونن همه رنگهای دنیای واقعی رو پوشش بدن پس انتظار نداشته باشید محصولی که به دستتون می رسه 100 درصد با عکس توی سایت یکی باشه. و در آخر اینکه به نظر من سایت جواهربازار خوب طراحی شده، توی موبایل کوچیک من، تبلت خواهرم و کامپیوتر شخصیم ظاهر سایت یکسانه و به هم ریخته نمی شه.
تصویر کاربری
#15ارسال '10:5 1393/5/12

مهندس نسترنی|مشاور / مدیر مالی

پست‌ها 1760
خانم صفری عزیز ، از توجه تون ممنونم . از اینکه با اشتیاق و مهربونی در مورد جواهربازار صحبت می کنین کلی بهمون انرژی می دید . سعی می کنیم بهترین باشیم چون شما ، همه شما مخاطبین عزیز جواهربازار لایق بهترین ها هستین . انشالله همیشه از جواهربازار راضی باشین :)

تصویر کاربری
#16ارسال '15:40 1393/5/12

سارا صفری|تهران / تهران

پست‌ها 615
خواهش می کنم خانم مهندس عزیز (:

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»