جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. مشاوره سنگ درمانی

شرف شمس

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع13647
تصویر کاربری
#1ارسال '1:19 1393/10/2

(◉ᴥ◉)

پست‌ها 13
با سلام من سوالی در مورد شرف شمس دارم میخواستم بپرسم ایا شرف شمسی را که خانمی تهیه میکند باید بر روی طلا باشد یا فرقی نمی کند که طلا باشد یا نقره چون من شرف شمسی راکه روی انگشتری که فریم ان نقره بود خریداری کردم که شخصی گفت شرف شمس خانمها نباید روی نقره باشد بلکه باید بر روی طلا باشد وگرنه تاثیری ندارد ایا این نکته درست است یا فرقی نمیکند از ان زوز به بعد احساس میکنم که شرف شمسم هیچ تاثیری ندارد با تشکر از شما.
تصویر کاربری
#2ارسال '9:41 1393/10/9

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1212
سلام

نه اصلا و به هیچ وجه ربط به طلا و نقره نداره.

حتی شرف الشمس میتونه روی کاغذ یا پارچه یا هر جسم زرد رنگ دیگه حکاکی بشه .

مهم اینه که حکاکی روز 19 فروردین و با رعایت آداب باشه

ولی از اونجا که همراه داشتن نگین عقیق راحت تر از پارچه و کاغذ و ... است و عقیق خودش هم خواص خیلی زیادی داره ، بین مردم اینطور جا افتاده که شرف الشمس روی عقیق باشه

نگین تک ، مدال ، انگشتر ، هرطور که خودتون بخواهید میتونین استفاده کنین .

طلا یا نقره هم اصلا مهم نیست .

سندیت نداره .
تصویر کاربری
#3ارسال '11:2 1394/1/9

o پاریزی|تهران / شهریار

پست‌ها 266
سلام..

میخواستم بدونم دعا کامل شرف الشمس رو از کجا میشه تهیه کرد؟

و اینکه اگه بخوایم دعای کاملش رو خودمون شخصا بنویسیم، جزئیات آداب نوشتنش رو از کجا میشه فهمید؟ منبعی میشه معرفی کنید؟
تصویر کاربری
#4ارسال '11:4 1394/1/9

o پاریزی|تهران / شهریار

پست‌ها 266
سوال دیگه که یکی از دوستان از من پرسید که از شما بپرسم اینه که:

اگه به فرض حدود 100 نفر هم زمان از این سایت سفارش شرف الشمس داده باشن، با توجه به این که زمان نوشتن این ذکر و حکاکی اون توسط یک شخص معتبر و امین، چطور امکان پذیره؟ و اینکه چقدر میشه مطمئن بود برای حکاکی این ذکر، آداب کامل رعایت شده؟

تصویر کاربری
#5ارسال '11:23 1394/1/9

مهندس جاویدی|پشتیبان

پست‌ها 630
در پاسخ به سوال اولتون ، لطفا لینک زیر رو دنبال کنین :
http://www.javaherbazar.com/blog/رازهایی-درباره-شرف-الشمس/

و در پاسخ به سئوال دوم شما ، با توجه به تعداد پرسنل و همکاران بخش کارگاه جواهربازار ، هیچ مشکلی از از نظر تعداد سفارشات نیست.
در حالت معمول حدود چندهزار نگین اماده میشه و برای فروش طی سال استفاده میشه.
100 نفر که چیزی نیست !
تصویر کاربری
#6ارسال '22:3 1394/1/17

o پاریزی|تهران / شهریار

پست‌ها 266
منظورم به کمیت نبود به کیفیت بود.. اینکه شخص حکاک، شرایطش رو داشته باشه و تو تایم محدود یه روزه (19 فروردین) همه ی اداب رو تو حکاکیش رعایت کنه منظورم بود..

به هرحال ممنون از پاسخگوییتون.
تصویر کاربری
#7ارسال '10:7 1394/1/18

مهندس جاویدی|پشتیبان

پست‌ها 630
بله ، صددرصد باید توانایی رو داشته باشن که آداب حکاکی رو برای تمام نگین ها رعایت کنن . چون دینی بر گردن ایشون هستش . خیال تون از این بابت راحت باشه .
تصویر کاربری
#8ارسال '14:34 1394/1/25

مهمان

پست‌ها 1
سلام. من چند وقت هست دنبال انگشتر شرف الشمس هستم که با عقیق یمن اصل باشه. از اون جایی که رنگ نگین واسه شرف الشمس باید زرد باشه ولی تو سایت انگشترایی میبینم که رنگ نگین پرتقالی هست و نوشته شده شرف الشمس.میشه راهنمایی کنین؟ دوست دارم حتما نگینش عقیق یمن باشه و از مارکازیت هم استفاده شده باشه. ممنون
تصویر کاربری
#9ارسال '9:15 1394/1/26

مهندس جاویدی|پشتیبان

پست‌ها 630
در واقع بخاطر اینکه عقیق یمن رنگ زرد نداره ، نگین های پرتقالی رنگ رو برای حکاکی شرف الشمس انتخاب میکنن . انتخاب یه محصول با نگین زرد یا پرتقالی بستگی به نظر و سلیقه شما داره .
تصویر کاربری
#10ارسال '17:52 1394/2/8

محمد

پست‌ها 1
سلام علیکم.
من چند وقت پیش از همینجا انگشتر شرف الشمسی سفارش دادم که بر رکابش \"علی\"حک شده بود و دستم میکنم و خیلی راضیم منتها چند وقت پیش یکی از دوستان روحانی گفت که وقتی انگشتر دستت هست اسم \"علی\"ممکنه ناخودآگاه با دستت تماس مستقیم پیدا میکنه و اگه بدون وضو باشی حرامه...حالا به نظر شما راه چاره چیه که بدون وضو هم این انگشتر همواره در دستم باشد و با نام \"علی\"تماس پیدا نکند؟
تصویر کاربری
#11ارسال '22:53 1394/2/8

مهندس جاویدی|پشتیبان

پست‌ها 630
سلام
بستگی به نظر مراجع داره ولی در حد اطلاعات ، مشکلی نداره . شما محض اطمینان از مرجع تقلید خودتون بپرسید . ولی اسم به تنهایی مشکلی ایجاد نمیکنه .
تصویر کاربری
#12ارسال '23:16 1394/2/8

عبداله خالدی

پست‌ها 1
سرکار خانم مهندس جاویدی
پشتیبان محترم جواهر بازار
با سلام
به استحضار می رساند مطلبی که آقا محمد بیان داشته اند کاملا\" صحیح می باشد و اتفاقا\" اگر دو کلمه: یا علی بر روی رکاب انگشتر باشد مانند انگشتری که بنده خرید کرده ام شاید بتوان توجیهی ارائه نمود که منظور حضرت علی(ع) است.ولی اسم علی از اسامی خداوند است و دست کشیدن بدون وضوء بر آن حکمش مشخص است.لذا می توان از لاک ناخن بی رنگ استفاده کرد و بر روی آن اسامی کشید که اشکال شرعی نداشته باشد.

با تشکر
تصویر کاربری
#13ارسال '23:25 1394/2/17

محمد

پست‌ها 1
ممنونم آقای خالدی.
تصویر کاربری
#14ارسال '18:41 1394/9/29

سعید

پست‌ها 1
با سلام
روش شارژ شرف شمس چه جوریه ؟
شرف شمس هم به روغن حساسه ؟
تصویر کاربری
#15ارسال '15:35 1394/9/30

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1212
سلام آقا سعید
اگر منظور تون شارژ سنگ عقیق که حکاکی شرف الشمس داره ، باید عرض کنم خدمتتون که فرقی نمیکنه روی سنگ چی حکاکی شده باشه ، شارژش به همون روش شارژ سنگ عقیق انجام میشه :
جهت نگهداری از انواع عقیق ، می توانید آن را یک بار در هفته در آب جاری بشویید و برای شارژ سنگ ، می توانید یک یا دو بار در ماه ، آن را به مدت 2 ساعت در مقابل نور خورشید قرار دهید.

نه . عقیق به چربی حساس نیست .

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»