جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. گفت و گوی دوستانه
  4. گپ و گفتگوی روزانه مخصوص تمام اعضاء

گپ و گفتگوی روزانه مخصوص تمام اعضاء - صفحه 5

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع1536
تصویر کاربری
#62ارسال '13:12 1393/5/12

لیلا بالاهنگ|اصفهان / نجف آباد

پست‌ها 1869
سلام خانم نسترنی عزیز، من میخواستم بدونم سوالی که در مورد سفارش گوشواره پرسیدم کجاست؟! آخه یه امتیاز به امتیازم اضافه شده ولی نمیدونم برای چی اضافه شده، چون نه به نظرم توی نظرات پاسخ داده شده نه اینکه سوالم در مورد سفارش گوشواره رو نمیدونم کجاست، که ببینم جواب داده شده بهش یا نه؟ اصلا سوالم رو توی پرسش و پاسخ پیدا نمیکنم
تصویر کاربری
#63ارسال '13:34 1393/5/12

پست‌ها 1869
خانم نسترنی عزیز، من بعد از بررسی فهمیدم چی به چیه، ببخشید از اینکه،اشتباه کردم:) دوستتون دارم، روزتون خوش باشه
تصویر کاربری
#64ارسال '13:55 1393/5/12

مهندس نسترنی|مشاور / مدیر مالی

پست‌ها 1760
خواهش می کنم عزیزم.
تصویر کاربری
#65ارسال '17:20 1393/5/12

سحر نوعی|گیلان / رشت

پست‌ها 3345
سلام خانم نسترنی عزیز خسته نباشین. :)
تصویر کاربری
#66ارسال '17:25 1393/5/12

سحر نوعی|گیلان / رشت

پست‌ها 3345
میدونم سرتون شلوغه اصلا دلم نمیاد سوال کنم فاکتورام در چه وضعیتی هستن :)
تصویر کاربری
#67ارسال '0:49 1393/5/13

یحیی حسین زاده|تهران / تهران

پست‌ها 6
سلام خانم نسترنی
در خرید طلا چیزی که قیمت رو تعیین میکنه در درجه اول وزن هست چون خود طلا گرونه اما در جواهر بازار ارزش کار به هنر هنرمند بستگی داره
و این هنر هنرمنده که چشم نوازه
من اگر خرید هم نداشته باشم میام و یه دوری میزنم و لذت میبرم
کاش ارزونتر بودند...
تصویر کاربری
#68ارسال '9:13 1393/5/13

پست‌ها 1760
سحر عزیز : ممنونم از محبتت :)
سرم که شلوغ هست ولی وقت واسه دوستان خوبم همیشه دارم. فاکتورهای شما امروز همه با هم ارسال میشه . یکی از انگشترهاتون که از کارگاه اومده بود سایزش بزرگ بود . من فرستادمش که تعویض بشه .

انشالله به صورت کامل امروز ارسال میشه :)
تصویر کاربری
#69ارسال '9:20 1393/5/13

پست‌ها 1760
سلام آقای حسین زاده گرامی ؛
اینکه جواهربازار مورد لطف و اعتماد شماست ، باعث افتخار ماست .

تو جواهربازار هم ارزش ریالی محصولات فقط بستگی به هنر هنرمندان نداره . سنگ هایی که ارائه میشه اکثرا جزء کیفیت های بسیار بالا هست که همین سنگها به تعداد بسیار زیاد توسط طلا فروش های مشهد و سایر شهرها از فروشگاه کلی فروشی ما خریداری میشه . وقتی سنگ روی طلا کار میشه دید اکثر مردم ما اینطوری هست که چون روی طلا کار شده پس ارزشمنده . ولی برای نقره انتظار قیمت بالا رو ندارن .

یه مثال ساده واسه مروارید ، طلا فروش های زیادی هستن که رشته های مروارید رو به صورت مداوم و همیشگی خرید دارن از فروشگاه . همین مروارید ها یه قفل طلا میاد روش و مثلا یه دستبند ساده چند میلیون فی میخوره. دستبندی که الان تو سایت با قفل نقره موجوده و شاید خیلی از مردم از کنارش با سادگی رد میشن با این فکر که ارزونه و حتما مرواریدش اصل نیست . ولی مروارید طلا فروشی چون چند میلیون قیمت داره پس حتما اصله !

حتی برای خود من پیش اومده که واسه خرید طلا سنگ های اتمی رو به اسم زمرد عنوان می کردن و بعد که متوجه می شدن در این زمینه اطلاعات داریم ، تصحیح می کردن که طرح زمرد هست و سنگ معدنی نیست !
پس ارزونی یا گرونی هیچ وقت ملاک بد یا خوب بودن محصول نیست .

تو بازار نقره و سنگ ، قیمت بالا و پایین زیاده . محصولات مشابه هم بسیار زیاد ... تشخیص اصل بودن یا نبودن هم واقعا دشواره ...

مثلا خیلی اوقات که ما واسه انجام کاری فروشگاه هستیم ، بعضی همکاران همراه با یک مشتری عرب میان فروشگاه و از آقای میخوان که یسر مصنوعی و غیر اصل اونا رو واسه مشتری عرب به عنوان یسر اصل و مرغوب معرفی کنند ! یا چند وقت پیش یکی از همکاران ما تسبیح جید سبز که الانم تو سایت موجود داریم رو به اسم تسبیح زمرد به قیمت سرسام آوری به یک مشتری علاقه مند به سنگها ارائه دادن !!! پس قیمت ملاک برای تشخیص نیست ...

اگر سوالی داشتین بفرمایید ...
تصویر کاربری
#70ارسال '9:50 1393/5/13

پست‌ها 1869
سلام به همگی و روز بخیر
بله آقای حسین زاده، من دیگه تصمیم دارم همیشه از جواهرات نقره و سنگ های قیمتی استفاده کنم، چون واقعا این جواهرات به نظرم لوکس و باارزش تر از طلا هستند، ولی نمیشه هنرمندانی که با طلا هم جواهراتی لوکس درست میکنند، و سنگ های قیمتی رو توش به کار میبرند ،فراموش کنیم، اما من خودم جواهراتی که از سنگ و نقره و درست شدن و ترجیح میدم.
تصویر کاربری
#71ارسال '9:56 1393/5/13

پست‌ها 1869
خانوم نسترنی با حرف شما کاملا موافقم\" وقتی سنگ روی طلا کار میشه دید اکثر مردم ما اینطوری هست که چون روی طلا کار شده پس ارزشمنده . ولی برای نقره انتظار قیمت بالا رو ندارن . \"
دیدم توی سایت جواهر بازار که یه انگشتر نقره برابری میکنه با یه سرویس طلا، مثل انگشتر فاخر ایرانی که واقعا محشر بود،(قیمتش رو یادم نیست)
تصویر کاربری
#72ارسال '10:24 1393/5/13

پست‌ها 1760
خانم بالاهنگ عزیز درسته ، هنر تو هر زمینه ای زیبا و قابل ستایشه . چه طلا چه نقره ...

به هر حال مهم ذوق ، سلیقه و هنر خرج شده است که واقعا ارزشمنده چون افراد محدودی این ذوق و استعداد و هنر رو دارن .
تصویر کاربری
#73ارسال '10:53 1393/5/13

طاهره چرخچی|اصفهان / کاشان

پست‌ها 585
سلام دوستان عزیزم و سلام مخصوص خدمت خانم نسترنی گل و بلبل / تشکر می کنم بابت حراجیتون و خسته نباشید بهتون....../ هشت تا محصولاتو خرید کردم و بی صبرانه منتظر رسیدنش هستم / خیلی دلم می خواست دوستان هم در مورد خریدهام نظر میدادن .....
تصویر کاربری
#74ارسال '10:55 1393/5/13

طاهره چرخچی|اصفهان / کاشان

پست‌ها 585
دستبندی که خریدی خیلی قشنگه آفتابگردون عزیز.............
تصویر کاربری
#75ارسال '11:41 1393/5/13

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
سلام دوست خوبم ممنونم شما هم خریدهای خوبی انجام دادی و من از سلیقه ات خوشم میاد خانم چرخچی عزیز
تصویر کاربری
#76ارسال '11:46 1393/5/13

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
خلاصه جواهر بازار با گذاشتن جواهرات لوکس زنانه مارو شرمنده کرد ما هم تا وقتی دیگه طرح ضربتی رو به تعویق می اندازیم اما یواشکی انگشترهای لوکس مردونه رو هم رصد می کنیم البته جواهر بازار باید انگشترهای لوکس برای خانمها هم به سایت اضافه کنه تا ما صد در صد راضی باشیم و اصلا بیخیال طرح ضربتی بشیم هاهاها

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»