کانال اصلی جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
  1. خانه »
  2. پرسش و پاسخ »
  3. سئوالات قبل و بعد از خرید »
  4. دریافت کالا

دریافت کالا

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع176
تصویر کاربری
#1ارسال '9:23 1393/3/19

طاهــره چرخچــی|اصفهان / کاشان

پست‌ها 585
سلام خانم نسترنی عزیز خسته نباشید با توجه به اینکه فرمودین پریروز یشم را ارسال کردید به نظرتون امروز به دستم می رسه ؟
تصویر کاربری
#2ارسال '9:30 1393/3/19

مهندس نسترنی|مشاور / مدیر مالی

پست‌ها 1759
سلام ، بله عزیزم ، انشالله امروز باید تحویل تون بشه . شناسه پستی رو همکاران روی فاکتور درج کردن که از باشگاه مشتریان میتونید رویت کنید ،

منم الان از طریق سایت اداره پست شناسه تون رو پیگیری کردم 17 خرداد از مشهد خارح شده ...
تصویر کاربری
#3ارسال '10:55 1393/3/19

طاهره چرخچی|اصفهان / کاشان

پست‌ها 1
ممنون مهربون
تصویر کاربری
#4ارسال '11:57 1393/3/19

علیرضا علیزاده|مازندران / آمل

پست‌ها 39
سلام
توحراجی از امتیاز اشانتیون نمیشه استفاده کرد
چون خواستم خرید کنم گزینش فعال بود ولی تو جمع فاکتور عمل نمیکنه
دیگه اینکه انگشتر کد2093 یاقوت رو با سایز54 دارید یا باید سایز بشه و من بین این و کد1957 موندم
تصویر کاربری
#5ارسال '11:59 1393/3/19

پست‌ها 1759
خواهش میکنم خانم چرخچی عزیز ...
تصویر کاربری
#6ارسال '12:5 1393/3/19

پست‌ها 1759
سلام آقای علیزاده ،
چرا امکان استفاده از امتیاز تو بازه زمانی حراج وجود داره ... شاید صفحه رفرش شده و میزان امتیاز دلخواه که درج کردید پریده ، در هر صورت اگر مشکلی بود تو قسمت توضیحات بنویسید چقدر امتیاز میخواهید واسه فاکتور تون استفاده کنید که از طرف همکاران ویرایش بشه و امتیاز برای فاکتور درج بشه ...

بله - رکاب این انگشترها تعداد نسبتا بالا موجود هستش و هر سایزی که بخواهید ارسال میشه .
ولی واسه انتخاب بین این دو ، از نظر کلی تفاوتی بین شون نیست و فقط از نظر ظاهر رکاب باید ببینید کدوم بیشتر به سلیقه تون نزدیکه ... چون هر دو بسیار زیبا هستند و بنده هم نتونستم یکیشو پیشنهاد بدم !

موفق باشید ...
تصویر کاربری
#7ارسال '12:18 1393/3/19

پست‌ها 39
باتشکر از پاسختون
یعنی نگین هردونا کد انگشتر یه اندازه هستند برای من نگین بزرگتر مهمتره و دیگه اینکه امکان حک
روی یاقوت وجود داره یا نه مثلا دوست دارم لا اله الا الله الملک الحق المبین روش حک بشه.
ممنون میشم جوابمو بدید.
تصویر کاربری
#8ارسال '12:31 1393/3/19

پست‌ها 1759
نگین کد 2093 کمی درشت تره ، امکان حکاکی روی یاقوت وجود داره اما به دلیل درجه سختی سنگ و لغزنده بودن سطح یاقوت معمولا کم و محدود انحام میشه . واسه انتخاب که تصمیم گرفتید اطلاع بدید کد محصول رو تا همکارامون همین قسمت نتیجه حکاکی رو بهتون اطلاع بدن ...
تصویر کاربری
#9ارسال '12:48 1393/3/19

پست‌ها 39
بازم تشکر
پس من همون کد2093 رو انتخاب میکنم فقط نتیجه حکاکی رو بهم اطلاع بدین واگه توصیه شما این باشه که این کارو نکنم مشکلی نیست ولی اگه خیلی تمیز وعالی کار ازآب درمیاد برام انجام بدین.
تصویر کاربری
#10ارسال '8:54 1393/3/22

پست‌ها 1759
چشم . میگم که همکارامون نتیجه رو به شما اطلاع دهند ...

ارسال پاسخ

نام
ایمیل
استان
شهر

افزودن شکلکافزودن تصویر
کد امنیتی»»
پشتیبانی تلگرامE