کانال اصلی جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. پرسش و پاسخ »
  3. گفت و گوی دوستانه »
  4. جواب بدین

جواب بدین

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع21384
تصویر کاربری
#1ارسال '1:15 1394/1/16

محمدرضا

پست‌ها 1
تصاویر مربوط به محصولاتتون را روتوش میکنید تا براق و خوشگل به نظر برسن یا نه ؟؟؟ لطلفا جواب بدین اگه پاسخگو هستید ؟؟؟؟؟
تصویر کاربری
#2ارسال '8:59 1394/1/16

مهندس جلالی|پشتیبان

پست‌ها 798
خیر ، روتوش به هیچ عنوان روی تصاویر محصولات انجام نمیشه .
اگر قرار بود از تصاویر غیر واقعی و دستکاری شده استفاده کنیم مطمئن باشین جواهربازار اینهمه مشتری ثابت نداشت و نمی تونست پیشرفت قابل توجهی تو کل کشور داشته باشه .
تصویر کاربری
#3ارسال '11:10 1394/1/16

سحر نوعی|گیلان / رشت

پست‌ها 3345
با سلام . آقای محمد رضا مطمئن باشید خریدی که به دستتون میرسه خیلی خیلی زیباتر از تصویرشه

فکر میکنم نظر همه دوستان باشه .

تصویر کاربری
#4ارسال '17:52 1394/1/28

مهمان

پست‌ها 1
سلام ببخشید شما خرید هم دارید ؟ من پارسال از شما خرید کردم میخوام بدونم شما همونو ازم میخرید ؟ ممنون
تصویر کاربری
#5ارسال '19:0 1394/1/28

طاهره اشعاری|سمنان / سمنان

پست‌ها 3060
آقای محمد رضا من هم یکی از مشتریان ثابت جواهر بازار هستم.تا الان چنددددددددین خرید از جواهر بازار داشتم . اگر به نظرات مشتریان نگاه کنید می بیند که هر کسی گفته :وقتی سفارش آنها بدستاش رسید خود محصول حتی قشنگتر از عکسش می باشد. بقول خانم جلالی اگر روتوش میکردند الان اینهمه مشتری نداشت.روتوش کردن یعنی کلک زدن .این مغایر با جواهر بازار عزیز و دوست داشتنی است . اگه خرید کنید شما هم به نظر ما پی میبرید }
تصویر کاربری
#6ارسال '19:25 1394/1/28

طاهره اشعاری|سمنان / سمنان

پست‌ها 3060
الهی.ی..یی. سحر جون چه جالب . قبل از اینکه نظر شما رو بخونم . نظرمو نوشتم و بعد از فرستادن . یادم آمد شما هم پست گذاشتید، خوندم دیدم وای ی ی ی چیزی نوشتم که شما معتقد بودید
تصویر کاربری
#7ارسال '9:44 1394/1/29

مهندس جلالی|پشتیبان

پست‌ها 798
دوست عزیز \"مهمان \" : نقره مستعمل در جواهربازار مثل خیلی از جاهای دیگه ، ارائه و استفاده نمیشه .
به همین دلیل هم هست که مرجوع و تعویض دارای یک سری شرایط بوده که در سایت درج شده .
امکان تعویض و مرجوع بعد از یکسال وجود نداره .
تصویر کاربری
#8ارسال '0:12 1395/12/6

حسین نظردنیوی|تهران / تهران

پست‌ها 458
واقعا همینطوره. هربار که سفارشهای خریدم از جواهربازار رسیده از تصاویرشون بهتر و زیباتر بودن. جواهربازار در مورد محصولاتش خیلی با دقت و حسن سلیقه عمل میکنه و چون به رضایت مشتری خیلی اهمیت میده بسیار هم پیگیر هست و در مورد کوچکترین موارد با مشتریها تماس میگیره و هماهنگ میکنه. اینا تمامش تجربه شخصی خودم در خرید از جواهربازاره. توی این دوره زمونه چنین مراکزی واقعا نادر و کمیابن. خدا حفظشون کنه.
تصویر کاربری
#9ارسال '11:59 1395/12/11

جابر مقدسی|هرمزگان / بندرعباس

پست‌ها 29
بنده هم با نظر دوستان موافقم . میتونم بگم هرچی خریدم و از نزدیک دیدم واقعا از عکسش زیباتر بوده .به همین خاطرم مشتری ثابت جواهربازار شدیم
تصویر کاربری
#10ارسال '6:49 1396/4/19

فاطمه زارعی|بوشهر / عالیشهر

پست‌ها 9
ان شاالله منم با دیدن سفارشام که هنوز بدستم نرسیده همین نظرات دوستان رو داشته باشم .

ارسال پاسخ

افزودن شکلکافزودن تصویر
کد امنیتی»»
پشتیبانی تلگرامE