کانال اصلی جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
  1. خانه »
  2. پرسش و پاسخ »
  3. متفرقه »
  4. فیروزه

فیروزه

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع23947
تصویر کاربری
#1ارسال '18:38 1394/2/27

امید|کرمانشاه / کرمانشاه

پست‌ها 1
سلام.
لطفا سوال رو حذف نکنین این چنمین بار که دارم سوال میپرسم مشخصات هم کامل وارد میکنم نمیدونم چرا حذف میشه؟!!
نگین انگشترم که فیروزه اس یه ذره به اندازه سر خودکار ازش افتاده. می خواستم بدونم که دیگه مرده و خاصیتش رو از دست داده؟ یعنی پرتش بدم؟
روشی واسه احیاش ندارین؟
ممنون
تصویر کاربری
#2ارسال '19:4 1394/2/27

مهندس جلالی|پشتیبان

پست‌ها 798
سلام
دوست گرامی ، سوال شما حذف نشده و این اولین سوالی هست با این نام و مشخصات و موضوع .

تصویر کاربری
#3ارسال '19:57 1394/2/27

رسول اسدی|سرپرست کارگاه

پست‌ها 1070
سلام
اگر منظور شما لب پر شدن نگین یا شکستن نگین هست که اگر اون قسمت جدا شده رو دارید بعضی جاها میتونن با چسب های مخصوص بچسبوننش تا ظاهر نگین درستش بشه .
خواصتیش رو که از دست نداده چون سنگ فیروزه رو دارید فقط یه قسمت کوچکی شکسته و جدا شده ولی کل سنگ که هنوز دست شماست و انرژی و خواصیتش رو هم داره .
تصویر کاربری
#4ارسال '22:9 1394/2/27

امید| 

پست‌ها 1
ممنون از توجه و پاسختون.
نمیدونم واقعا 4بار پست زدم ولی هیچکدوم نیومد!
یه سوالی که نمیدونم جاش اینجا باشه یا نه اینکه حقیقتش فروش های اینترنتی رو چون عموما گرونتر از خرید حضوری هست(واسه هزینه پست و ارسال چون ازقبل رو هزینه حساب میشه واسه همین میشه ارسال رایگان خب منطقی هم هست) به همین خاطر همیشه انتخاب ها رو اینترنتی ولی خرید رو حضوری انجام میدم نه اینکه مطمئن نباشم نه بحث همون ارزونتر بودن و تخفیف حین خریده.
چندتا از انگشترهای عقیق مثل کد محصول : 6399 و 6401 و 6400و 6261و 6208 سایت رو خیلی دوست دارم و عاشقشونم ولی چون میترسم که گرونتر باشن و تخفیف نداره واسه همین سفارش نمیدم و نمیخرم.
اگه میشه این شک و دودلی رو واسم رفع کنین ممنون میشم.
تصویر کاربری
#5ارسال '23:16 1394/2/27

مهندس خوش نیت|قائم مقام

پست‌ها 614
دوست عزیز
با اطمینان خاطر به شما عرض می کنم که این موضوع درباره جواهربازار صادق نیست!

لطفا توجه داشته باشین که تمامی محصولات جواهربازار \\\"تایید کمترین قیمت\\\" دارن :
\\\"تضمین می کنیم کمترین قیمت و بالاترین کیفیت جواهرات را در جواهربازار خواهید یافت.\\\"

لطفا لینک زیر رو ملاحظه کنین:
http://www.javaherbazar.com/blog/تایید-کمترین-قیمت/

تصویر کاربری
#6ارسال '22:40 1394/9/10

سعید|همدان / نهاوند

پست‌ها 1
سلام ، ضمن سپاس از کارشناسان محترم سوالم اینه : من یهسنگ فیروزه دارم که کمی از پشت و لبه ها نازکه که متأسفانه موقع ساخت رکاب خیلی کوچیک از قسمت پشت که منتهی به لبه ی سنگ میشه پریده ، میگن با گل های مخصوص از پشت مقاوم سازی میشه ، لطف میکنید یه توضیح کامل راجع به مقاوم سازی پشت این سنگها بدید .
تصویر کاربری
#7ارسال '8:23 1394/9/12

رسول اسدی|سرپرست کارگاه

پست‌ها 1070
سلام .
آقا سعید بله این روش متاسفانه بیشتر برای تقلب در فروش سنگ های فیروزه کرمانی - دامغانی - امریکایی - مصری وبجای فیروزه نیشابور ؛ استفاده میشه .
پشت سنگ رو با خاک نرمه های فیروزه نیشابور با چسب های مخصوص ، حالت معدنی ایجاد می کنند .
البته گاهی برای سنگ هایی مشابه موردی که شما فرمودین هم قابلیت انجام داره اما خب باید سنگ تون رو از نزدیک به چند فرد خبره نشون بدید . به افراد فیروزه تراش مراجعه کنین .
تصویر کاربری
#8ارسال '8:59 1394/9/12

رسول اسدی|سرپرست کارگاه

پست‌ها 1070
آقا علیرضا از ماژیک سیاه استفاده کنین . اول کلا سیاهش کنید و بعد با دستمال سطحش رو پاک کنید .
تصویر کاربری
#9ارسال '9:13 1394/9/12

علیرضا|کرمان / بابک

پست‌ها 1
با تشکر
از ماژیک سیاه هم استفاده میکنم ولی باز هم بعد از چند روز پاک میشود
گفتم شاید رنگ ها یا شیوه های دیگری هم باشد.مثلا شنیدم از لاک هم میشود استفاده کرد
تصویر کاربری
#10ارسال '9:41 1394/9/12

رسول اسدی|سرپرست کارگاه

پست‌ها 1070
بله از لاک هم میشه استفاده کرد .

ارسال پاسخ

نام
ایمیل
استان
شهر

افزودن شکلکافزودن تصویر
کد امنیتی»»