جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. مشاوره سنگ درمانی
  4. تجربیات استفاده از کهربا

تجربیات استفاده از کهربا - صفحه 6

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع24496
تصویر کاربری
#77ارسال '11:38 1395/9/17

معصومه کرد|کرمان / جیرفت

پست‌ها 1
سلام من جدیدا\" خریدم هنوز امتحان نکردم
تصویر کاربری
#78ارسال '18:7 1395/9/17

فریماه دیلمقانی|تهران / تهران

پست‌ها 2
مرسی از مطالب و نظرات خوبتون استفاده کردم. در اینده کهربا میخرم.
تصویر کاربری
#79ارسال '0:28 1395/10/11

احمد یعقوبی|خوزستان / بندرامام خمینی

پست‌ها 1
سلام
من دیروز سفارش یه تسبح کهربا را دادم برای استفاده گردن درد و بیماری پوستی انشاالله که خوب باش.
تصویر کاربری
#80ارسال '20:4 1395/10/29

ا کعبی|تهران / شهریار

پست‌ها 14
سلام
من سنگها را به خاطر زیبایی و درخشش شان دوست دارم،که همه اینها انرژی بخشه ولی در تاثیر سنگها به آن صورت که در مقالات و اظهار نظرها بیان
می شد، اعتقاد چندانی نداشتم،
و شاید الان هم چندان اعتقادی ندارم، چون تمام اینها و اثر بخشی شان به خواست و اراده خالق هستی است که اگر او بخواهد، همان می شود
اما در مورد سنگ کهربا که معلومه مورد علاقه همه نوع سلیقه است، باید بگم با کمال ناباوری، تاثیر بسیار سریع و مثبتش رو در درمان زخم(تب خال)، مشاهده کردم!
این تجربه بسیار عجیبی بود که داشتم.
تصویر کاربری
#81ارسال '21:53 1395/10/29

حسین نظردنیوی|تهران / تهران

پست‌ها 459
من مال دوره ای هستم که کامپیوتر و اینترنت نبود و یا اگر بود من که نداشتم. ولی اتفاقا اون موقعها من خیلی سردرد میگرفتم و مشتری دایم قرصهای مسکن بودم تا جایی که دیگه اصلا سردردهام هر روزه شده بود و اثر قرصها کم و کمتر میشد و خب اگه میدونستم کهربا چیه از همون اول میرفتم سراغش، بنابراین به ناچار مجبور شدم چند روز شدیدترین دردها رو تحمل کنم تا اعتیادم به مسکن از بین بره. سخت بود ولی موفق شدم. الانم گاهی اوقات سردرد میگیرم خدا رو شکر اما هر وقت اتفاق میفته فوری یاد جواهربازار میفتم و کهرباهاش. بعد میام بزرگترین کهربا رو انتخاب میکنم تا دفعه بعد موقع خرید بگیرمش اما باز یادم میره تا سر درد بعدی!
تصویر کاربری
#82ارسال '0:1 1395/11/21

پرویز شکری|آذربایجان غربی / شاهین دژ

پست‌ها 1
سلام مواردی که دوستان گفتند رو امتحان میکنیم انشاا نتیجه بگیریم
تصویر کاربری
#83ارسال '12:36 1395/12/8

مهمان

پست‌ها 1
عالی بود
تصویر کاربری
#84ارسال '20:19 1395/12/21

مهمان

پست‌ها 1
واقعا عالی بود اگ تجربیاتی درمور جوش صورت داشتین هم بزارین لطفا ممنون
تصویر کاربری
#85ارسال '23:16 1396/4/6

مهمان

پست‌ها 1
کهربا چه رنگیه

تصویر کاربری
#86ارسال '23:18 1396/4/6

مهمان

پست‌ها 1
از کجا میتونیم تهیه کنیم این سنگ رو
تصویر کاربری
#87ارسال '8:48 1396/4/7

دست‌افشان|پشتیبان

پست‌ها 138
سلام دوست خوبم . لینک زیر رو مشاهده کنین تا انواع رنگ کهربا رو مشاهده بفرمایید:
http://www.javaherbazar.com/advSearch/کهربا-ارزان/
تصویر کاربری
#88ارسال '14:59 1396/5/5

سارا نیکوفال|تهران / تهران

پست‌ها 4
سلام .منم از کهربا برای آلرژی پوستی دخترم استفاده کردم و تاثیر فوق العاده اش رو دیدم .بسیار بسیار راضی هستم . من یک مدال کهربا حشره ای از جواهربازار عزیز رو همیشه همراه دارم
تصویر کاربری
#89ارسال '0:5 1396/12/7

بهمن ذوالفقاری|آذربایجان غربی / مهاباد

پست‌ها 1
با سلام
منم کهیر مزمن دارم یکسال ونیم هر شب قرص سیتریزن 10 می خورم هر موقع یادم بره بعد 24 ساعت تمام بدنم می خاره
دکتر بهم پیشنهاد خرید آمپول خارجی کرده که اونم وار داتش با رعایت اصول نگهداری دارو مشکله
دونه 3 میلیون هر آمپول

انگشتر و تسبیح کهربا رو سفارش دادم خدا کنه مشکل منم که به شدت کیفیت زندگی م و آورده پایین حل کنه
تصویر کاربری
#90ارسال '14:33 1397/1/18

علی

پست‌ها 1
سلام
دوستان شما از چه نوع کهربا استفاده کردین و نتیجه داده؟یا فرقی نمیکنه
تصویر کاربری
#91ارسال '9:29 1397/2/2

بهاره

پست‌ها 1
سلام من الان 6 ساله کهربا به گردنم آویزونه اوایل خیلی زود ناراحت می شدم و اثرش زیاد در من می موند کلا غمگین و عصبی بودم که بعد از کهربا کلا غصه عمیق یه روز نهایت دو روز ...
صمغ خوبیه دمش گرم الان تو کامنتها دیدیم به درمانش واسه تبخال اشاره کرده بودن و از قضا منی که 10 سال یه بار تبخال میزنم ! الان اقدام کردم روی تبخال کشیدم چندین بار جواب گرفتم دوباره میام اعلام میکنم .

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»