جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. متفرقه

تشخیص

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع26643
تصویر کاربری
#1ارسال '0:30 1394/4/13

سام برخورداری|اصفهان / شاهین شهر

پست‌ها 24
میخواستم بدونم چطور میشه کهربا، سندلوس وپلاستیکو از هم تشخیص داد
البته یکی مثل من نه شما که تجربتون زیاده
پیشاپیش ممنونم از جوابتون
تصویر کاربری
#2ارسال '14:7 1394/4/13

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1214
سلام
جناب برخورداری ، واسه تشخیص باید تجربه زیادی داشته باشین .
بخاطر همینه که گفته میشه حتما باید کارشناس کار رو از نزدیک ببینه تا بتونه تشخیص بده .

نمیتونم جوابی بدم به این سوال تون .چون تو بعضی از فروشگاه ها ، تا دلتون بخواد تسبیح پلاستیک به جای کهربا و سندلوس فروخته میشه و حتی خیلی از مغازه دارها هم تو این زمینه تجربه لازم رو ندارن و جنس غیر اصلی میخرن .

حتما و حتما باید از نزدیک توسط کارشناس معتمد و خبره دیده بشه تا تشخیبص اصالت و کیفیت داده بشه . خیلی اوقات کهربا پودری بجای اصلی ، پلاستبک بجای کهربا و .... تا دلتون بخواد تو بعضی فروشگاه ها ارائه میشه .
تصویر کاربری
#3ارسال '15:3 1394/4/13

علی اکبر شمس|فارس / شیراز

پست‌ها 10
با عرض سلام و خسته نباشید خواستم سوال کنم که اگر بخوام مدال کهربا رو به صورت تعداد یا عمده خریداری کنم چطور حساب میشه و ایا اصلا امکان داره یا نه
تصویر کاربری
#4ارسال '16:39 1394/4/13

سام برخورداری|اصفهان / شاهین شهر

پست‌ها 24
سپاسگزارم
تصویر کاربری
#5ارسال '0:10 1394/4/14

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1214
خواهش میکنم
وظیفه است

یاعلی
تصویر کاربری
#6ارسال '14:45 1394/4/14

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1214
جناب شمس عزیز الان قیمت های تمام محصولات بخصوص کهرباها به قیمت فروشگاه کلی فروشی ما عرضه میشه .

سعی کردیم تا حد امکان قیمت ها پایین باشه تا امکان خرید برای هموطنان مون راحت تر فراهم بشه .

ما کلی فروشی کهربا رو به صورت کیلویی هم داریم . الان مغازه دارهای زیادی به صورت کیلویی و عمده خرید میکنن که خب قیمت شون کمی متفاوت هستش .

ولی قیمت های ارائه شده تو سایت برای خرید های تعداد پایین تر اما طبق قیمت های فروشگاه کلی فروشی مون هستش .

بازم سوالی بود بفرمایید من در خدمتتون هستم .

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»