جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. سئوالات قبل و بعد از خرید

اصالت و مرغوبیت نگین انگشتر عقیق یمن

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع26667
تصویر کاربری
#1ارسال '15:23 1394/4/13

حسن تاج|خراسان رضوی / سبزوار

پست‌ها 11
با سلام و عرض ادب و احترام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان در این ماه پر فیض و برکت........ آیا وجود رگه های درونی سنگ و همچنین وجود لک و خال در نگین انگشترهای عقیق یمن ( انگشتر عقیق سرخ یمن و انگشتر عقیق یمن شرف الشمس) ، نشانه عدم مرغوبیت و عدم اصالت نگین می باشد؟ با تجدید احترام
تصویر کاربری
#2ارسال '14:40 1394/4/14

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1214
سلام
نه اصلا اینطور نیست جناب تاج عزیز

کلا بحث تشخیص اصالت ، خلوص ، ارزش سنگ و ... تجربه بالا و تخصص میخواد.
همینطور که در پاسخ به سوال عزیزان دیگه ، از جمله سوال جناب رفعت نامی عرض کردم ، حتی خود ما که چند سالی هست تو این زمینه انجام وظیفه می کنیم و هزاران سنگ یمنی دیدیم و کنار برادرم شاگردی میکنیم ، بازم نمی تونیم کامل و دقیق نگین رو قیمت گذاری کنیم . بخصوص اگر کیفیت بالاتری داشته باشه و قیمتی تر محسوب بشه .

در حالت کلی نگین های استخراج شده مشخصات خاص خودشون رو دارن . اگر رگه و رعشه و لک و چند رنگی و ... داشته باشن معمولا قیمت شون نسبت به یک نگین سرخ و یک دست و خیلی خیلی خاص و خوش رنگ ، پایین تره .
ولی هر دو سنگ اصل هستن . خواص عقیق یمن رو دارن . انرژی سنگ عقیق یمن رو دارن و برای استفاده هر دو در یک حد هستن /

حالا یکی دوست داره نگین خاص تر و مرغوب تر و سطح بالاتر و البته گرون قیمت تری داشته باشه یکی نه ، صرفا همون خواص سنگ و ارزش معنوی سنگ براش مهمه .
تصویر کاربری
#3ارسال '14:36 1394/4/15

حسن تاج|خراسان رضوی / سبزوار

پست‌ها 11
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما جناب آقای عزیز و دیگر همکاران محترمتان، از راهنمایی و مشاوره خوبتون کمال تشکر و قدردانی رو دارم، موفق و پیروز باشین، با تجدید احترام
تصویر کاربری
#4ارسال '15:20 1394/4/15

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1214
سلام
جناب تاج عزیز انجام وظیفه بوده .
خواهش میکنم.

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»