کانال اصلی جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
  1. خانه »
  2. پرسش و پاسخ »
  3. سئوالات قبل و بعد از خرید »
  4. تشخیص اصالت نگین

تشخیص اصالت نگین

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع30056
تصویر کاربری
#1ارسال '12:16 1394/8/14

مصطفی جمالی|کرمانشاه / سنقر

پست‌ها 1
سلام خسته نباشید من یه تسبیح از سایت خوب شما خریدم به همراه یه انگشتر خواستم ببینم چطور تشخیص بدم که نگین تسبیح سنگه نه شیشه ممنون میشم
تصویر کاربری
#2ارسال '12:56 1394/8/14

مهندس جاویدی|پشتیبان

پست‌ها 630
سلام آقای جمالی عزیز
شما به هر کارشناس معتمد در شهر خودتون یا هر شهر دیگه ای که تسبیح رو نشون بدید ایشون اصالت و قیمت تسبیح رو براتون تایید می کنن .
اصالت و کیفیت سنگ ضمانت 99 ساله داره و هر زمان که خواستین میتونین به کارشناس نشون بدید تا خیال تون راحت بشه .
البته راه دیگه اش صدور شناسنامه از موسسه گوهرشناسی هستش که تو شناسنامه طبیعی بودن سنگ ذکر میشه ولی خب این روش هزینه داره .
فاکتور هم که همراه محصول واسه تون ارسال شده
تصویر کاربری
#3ارسال '13:41 1394/8/14

مصطفی جمالی|کرمانشاه / سنقر

پست‌ها 7
درسته خیلی ممنون خسته نباشید
تصویر کاربری
#4ارسال '22:58 1394/8/27

عادل خیزاب|گیلان / لنگرود

پست‌ها 1
سلام .من انگشتر گارنت از سایت شما خریدم.ولی وقتی به چند کارشناس نشون دادم و حتی زمانی که از دستگاه استفاده کردنگفتن تورمالین هست.همچنین بعد از دو روز استفاده خط و خش های بسیار روی نگین مشاهده میشه ، که برای یه نگین در خانواده یاقوتاین خط ها به علت سختی این کانی بعیده.من چطور میتونم اطمینان داشته باشم از اصل خریدن محصولم
تصویر کاربری
#5ارسال '7:49 1394/8/28

رسول اسدی|سرپرست کارگاه

پست‌ها 1070
سلام
همونطور که در پست های قبل هم عرض کرده بودیم ، برای شناخت سنگهای قیمتی اصیل 2 راه وجود داره.
1- کارشناس خبره اتحادیه
2- آزمایشگاه های معتبر گوهرشناسی

در حالت اول دقت کنین که منظور کارشناس خبره اتحادیه هست ، فروشنده های مختلف با هر چندسال سابقه ای که دارن از نظر ما افراد محترمی هستن ولی صلاحیت تشخیص اصالت سنگ رو فقط افرادی دارن که از طرف اتحادیه شهر و استان خودشون کارت شناسایی کارشناس اتحادیه رو داشته باشن.

در حالت دوم هم هر شخص و هر دستگاهی نمیتونه اصالت سنگ رو تشخیص بده. فقط و فقط آزمایشگاه های معتبر گوهرشناسی که برای صدور شناسنامه معتبر جواهرات مجوز از وزارت خونه داشته باشن. در هر مرکز استانی معمولا چند مرکز معتبر وجود داره.

در نهایت به شما اطمینان میدم محصولی که خرید کردین تمام این موارد رو طی کرده و دقیقا طبق مشخصات و تصاویر ارایه شده واستون ارسال شده.

ارسال پاسخ

نام
ایمیل
استان
شهر

افزودن شکلکافزودن تصویر
کد امنیتی»»
پشتیبانی تلگرامE