کانال اصلی جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
  1. خانه »
  2. پرسش و پاسخ »
  3. خاطره نویسی »
  4. معجزه کهربا

معجزه کهربا

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع30721
تصویر کاربری
#1ارسال '20:3 1394/8/27

محمد محمدی اصل|همدان / بهار

پست‌ها 37
با سلام خدمت همه دوستان و ابراز خوشحالی بابت اینکه با این سایت و شما آشنا هستم و افتخار میکنم که دوستان خوبی دارم راستش در ارتباط با خواص کهربا خاطره ای دارم که بی ارتباط با این سایت نیست و فکر میکنم مفید باشه و لازم دونستم براتون تعریف کنم . من چند سال پیش از پشت دستم زائده گوشتی مانند کوچیکی شبیه خال در اومد ولی خال نبود دکتر هم رفتم ولی جواب قانع کننده ندادن و گفتن باید عمل بشه و خارجش کنیم ولی بدلیل اینکه دوست نداشتم پشت دستم جای بخیه بمونه این کارو انجام ندادم واقعا ناراحت بودم و این موضوع اذیتم میکردم تا اینکه با خواص سنگها آشنا شدم و پیش خودم گفتم ضرر که نداره امتحان میکنم اولش اعتقاد به این موضوع نداشتم ولی دل و زدم به دریا و یه کهربا گرفتم یادمه از شهر خودمون و به قیمت 5000 تومن یه آویز خریدم . روزانه 5 دقیقه اونو به پشت دستم میمالیدم ولی امیدی به بهبود نداشتم تا اینکه بعد از یک ماه اثر اون خال از بین رفت . من با کمال تعجب به پشت دستم نگاه میکردم و باورم نمیشد که دیگه از این موجود مزاحم خبری نیست واقعا خیلی خوشحال بودم واقعا مثل معجزه بود و بعد از اون بود که از طریق جستجو در اینترنت با جواهر بازار آشنا شدم و تا الان خدا رو شکر سعی کردم از خواص سنگهای مختلف استفاده کنم و توصیه میکنم دوستان خواص سنگها رو جدی بگیرن چون عملا به بنده ثابت شده این موضوع . این مطلبو بیشتر برای اینکه فکر کردم مفید هست نوشتم نه برای امتیاز و جایزه و رای . امیدوارم مفید بوده باشه براتون . با تقدیم احترام به همه دوستان و پرسنل محترم جواهر بازارممنون ممنون ممنون
تصویر کاربری
#2ارسال '9:12 1394/8/28

حسین نظردنیوی|تهران / تهران

پست‌ها 458
این مواردو که میشنوم فقط یاد لطف و مرحمت و قدرت خدا میفتم که درمان تمام دردها رو در طبیعت گذاشته بدون منت و درخواست مزد. من خودم یه مشکلی داشتم که تو مورد مشابه دیده بودم که فقط با عمل جراحی درست شده بود. بماند که وقتی کارد جراحی با بدن آشنا میشه با خودش درد و هزینه و عوارض بعد از عمل رو بهمراه میاره، تازه اگه تونسته باشه درد اصلی رو خوب کرده باشه وگرنه که دردی بهش اضافه میکنه. رو این حساب تو اینترنت گشتم و دوای درد رو توی خاکشیر پیدا کردم. جالبه که رفتم از یه عطاری اندازه ÷نج هزار تومن خاکشیر خریدم. هنوز نصفش رو هم استفاده نکرده بودم که مشکلم حل شد. ای خدای بی نیاز شکرت که همه نیازها به دست تو حل میشه و اگه همه به تو روی بیاریم دیگه دست هیچکس پیش هیچ نامردی دراز نمیشه.

تصویر کاربری
#3ارسال '11:32 1394/8/28

محمد محمدی اصل|همدان / بهار

پست‌ها 37
بله درسته آقا سعید خدا هر چیزی رو در طبیعت قرار داده فقط باید شناخت و ازشون استفاده کرد تو یه مطلب میخوندم که ابن سینا با یک حبه سیر تشخیص میداده یه خانم بارداره یا نه الان با کلی آزمایش و سونوگرافی و هزینه و رفت و آمد این کارو میکنن یا تو بیابون یه گیاه هست که به عنوان شوینده ازش استفاده میکنن و لباسارو واقعا برق میندازه الان این همه مواد شوینده که هم برای لباس مضره هم برای انسان و کلی چیزای دیگه کاش شرایطش بود ما هم مثه قدیمیها و اجدادمون بیشتر از این جور چیزا مطلع میشدیم
تصویر کاربری
#4ارسال '15:57 1395/2/20

آقاسید هاشمی|آذربایجان شرقی / هریس

پست‌ها 117

ارسال پاسخ

افزودن شکلکافزودن تصویر
کد امنیتی»»
پشتیبانی تلگرامE