کانال اصلی جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. پرسش و پاسخ »
  3. خاطره نویسی »
  4. امر به معروف من در کودکی

امر به معروف من در کودکی

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع31479
تصویر کاربری
#1ارسال '17:57 1394/9/26

حدیث جمالی|بوشهر / اهرم

پست‌ها 14
خاطر های بامزه تون رو خوندم دلم خواست منم خاطره بنویسم
کلاس دوم یا سوم ابتدایی بودم که سر کلاس معلممون کلی راجع به رعایت حجاب و این چیزا حرف زد برامون این بیت شعر رو هم خوند که ای زن،از فاطمه به تو اینگونه خطاب است ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است. خلاصه اینکه اون روز تو مدرسه ذهن من همه اش درگیر حجاب بود.زنگ مدرسه خورد و من راهی خونه شدم.تو راه چشمم افتاد به یه دختر چهار شونه ی دبیرستانی (اینم بگم که من حسابی ریزه میزه بودم)که موهاش زیادی بیرون بود همه ی حرفهای مدرسه جلوچشمم ردشدو سریع خودمو به دختره رسوندم آب دهنمو قورت دادم وباصدا لرزون صداش زدم خانوم خانوم دختره سرشو برگردوند یه اخم شدیدی هم درچهره داشت یه کم شک داشتم که بگم ولی گفتم:ای زن از فاطمه به تو اینگونه خطاب است ارزنده ترین هنوز شعرم تموم نشده بود که دختر خانوم غضب آلود شد و حالا من بدو و اون بدو خدا را شکر که تونستم فرار کنم واگرنه الان معلوم نبود کجا بودم
خلاصه اینم خاطره ی اولین امر به معروف من که زیاد خوشایند نبود متاسفانه
تصویر کاربری
#2ارسال '1:41 1394/9/27

ساجده افشار|تهران / تهران

پست‌ها 296
عالی بود دنیز جان ، بالاخره امر به معروف این برخوردها رو هم داره دیگه آفرین که تلاشتو کردی
تصویر کاربری
#3ارسال '11:8 1394/9/27

حسین نظردنیوی|تهران / تهران

پست‌ها 458
طبیعیه که بچه ها آرمانگرا باشن و لی اینکه اصول اولیه دین بشه آرمان تو مملکتی که اسم اسلام رو یدک میکشه جای تامل داره.
خاطره خیلی خوبی بود برای یک روز جمعه. ان شاء الله که اجر دنیاتونو از فرزند فاطمه زهرا سلام الله علیها میگیرین. اجر آخرتتون هم با خود حضرت سر حوض کوثر.
تصویر کاربری
#4ارسال '11:36 1394/9/27

مهندس نسترنی|مشاور / مدیر مالی

پست‌ها 1759
واچه زشت که به یه بچه نگاه تند کرده و عصبانی شده

دنیز جون وقتی تصور میکنم خیلی بامزه است که یه دختر کوچولوی دبستانی با صدای لرزون میاد شعر حجاب میخونه
تصویر کاربری
#5ارسال '13:41 1394/9/27

حدیث جمالی|بوشهر / اهرم

پست‌ها 14
مرسی عزیزان
تصویر کاربری
#6ارسال '15:41 1394/9/30

ساناز قمری|تهران / تهران

پست‌ها 36
خیلی خاطره زیبایی بود . امیدوارم همیشه موفق باشی دوستم
تصویر کاربری
#7ارسال '15:44 1394/10/1

سحر نوعی|گیلان / رشت

پست‌ها 3345
خیلی بامزه بود
تصویر کاربری
#8ارسال '16:33 1395/1/25

آقاسید هاشمی|آذربایجان شرقی / هریس

پست‌ها 117
سلام خواهر عزیزم.شهادمت و ارزش کاری که کردین واقعا تحسین برانگیز بود.همین که شما سوای نتیجه خواستین عمل به وظیفه بفرمایین کلی ارزش داشت.موفق باشین.

ارسال پاسخ

افزودن شکلکافزودن تصویر
کد امنیتی»»
پشتیبانی تلگرامE