کانال اصلی جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
  1. خانه »
  2. پرسش و پاسخ »
  3. سئوالات قبل و بعد از خرید »
  4. خرید

خرید

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع690
تصویر کاربری
#1ارسال '10:42 1393/4/2

امیررضا صدرا|کرمان / بم

پست‌ها 5
با عرض سلام و خسته نباشید بنده خرید رو انجام دادم و مبلغ رو هم به صورت انلاین پرداخت کردم اما در قسمت ثبت فیش بانکی موفق به تایید نمیشوم.چکار باید بکنم؟سپاس گزارم
تصویر کاربری
#2ارسال '11:58 1393/4/2

مهندس نسترنی|مشاور / مدیر مالی

پست‌ها 1759
سلام . جناب آقای صدر :
فاکتور شما به صورت آنلاین پرداخت شده و بنابراین نیازی به ثبت فیش بانکی نداره .
تصویر کاربری
#3ارسال '11:59 1393/4/2

پست‌ها 1759
شما 29 خردا ساعت حدود 9 شب فاکتور تون رو پرداخت کردید که 30 جمعه بوده و 31 خرداد با اولین ارسال براتون فرستاده شده . شناسه پستی هم روی فاکتورتون درج شده .
تصویر کاربری
#4ارسال '12:8 1393/4/2

پست‌ها 1759
تو باشگاه مشتریان که وارید میشید ، منوی سمت راست ، گزینه فاکتورهای من ، کلیک کنید . لیست فاکتورهاتون رو نشون میده روی هرکدوم که کلیک کنید فاکتور رو براتون به صورت کامل نمایش میده که شناسه پستی هم بهش اضافه شده . موفق باشید
تصویر کاربری
#5ارسال '17:42 1393/4/9

لیلا بالاهنگ|اصفهان / نجف آباد

پست‌ها 1865
سلام و خسته نباشید، لطفا زوده زود پاسخم رو بدین، اگر بعد از ثبت سفارش فاکتور برای چند روز معلق بماند آیا حذف میشه و امتیاز استفاده شده برمیگرده؟
و دوم اینکه، آیا امکانش هست بعد از ثبت سفارش اگر پشیمون شدیم، اون خرید حذف بشه و امتیاز دوباره برگرده، یعنی کلا به حالت قبل برگرده؟
تصویر کاربری
#6ارسال '17:49 1393/4/9

پست‌ها 1759
سلام ، خانم بالاهنگ عزیز بله ، امکان حذف فاکتور هست و امتیاز برمی گرده به حالت قبل .

الان درخواست شما انجام شد و امتیاز تون به حالت قبل برگشت .

سوالی بود درخدمت هستم :)
تصویر کاربری
#7ارسال '17:52 1393/4/9

پست‌ها 1865
چقد شما و جواهر بازار مهربونید، زودی درخواستم رو انجام دادید، تشکر فراوان خانم نسترنی
تصویر کاربری
#8ارسال '18:4 1393/4/9

پست‌ها 1865
فقط یه مورد دیگه خانم نسترنی، من تو قسمت نظرات سوالمو گذاشتم، پاسخی ندادند، حالا اینجا میپرسم ، برای سایز انگشتر، وقتی که با نخ و خطکش اندازه میگیرم، عدد رو تو قسمت توضیحات به میلی متر بنویسم یا به سانتی متر؟

وقتی که من با نخ اندازه گرفتم سایز انگشتر شد 5 سانت و 3 میلی متر.
تصویر کاربری
#9ارسال '18:43 1393/4/9

پست‌ها 1759
نظر لطف شماست خانم بالاهنگ عزیز :)

تفاوتی نداره عزیزم . میتونید بنویسید 5 سانت و 3 میلیمتر یا 53 میلیمتر .

فقط نخ رو کامل دور تا دور انگشت بچسبونید . یعنی نخ رو حتی یه خورده آزاد نزارید و خیل هم محکم نکشید که پوست دست تون رو جمع کنه . کاملا چسبیده به انگشت نه محکم نه آزاد .

یه روش دیگه هم هست ، اگر الان انگشتری دارید که اندازه اش واسه دست تون مناسبه ، انگشتر رو بزارید روی خط کش و قطر داخلی (خود دیواره های انگشتر رو تو اندازه حساب نکنین - قطر داخل رو فقط بگیرید) انگشتر رو اندازه بگیرید . مثلا 17 میلیمتر (1سانت و 7 میلیمتر).

اگر تو مسیر تون مغازه نقره یا طلا فروشی باشه میتونین با حلقه سایزهاشون سایز دقیق انگشت تون رو بگیرید که خیلی بهتره ...

ارسال پاسخ

افزودن شکلکافزودن تصویر
کد امنیتی»»
پشتیبانی تلگرامE