کانال اصلی جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
  1. خانه »
  2. پرسش و پاسخ »
  3. گفت و گوی دوستانه »
  4. تشویق شدن به خرید

تشویق شدن به خرید

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع799
تصویر کاربری
#1ارسال '23:46 1393/4/7

علیرضا علیزاده|مازندران / آمل

پست‌ها 39
می خواستم بگم چند تا از خریدامو با نظرات پرشور خانم میرزاخانلو خریدم مثل تسبیح دلربا یا انگشتر یاقوت
جواهربازار باید بدونه مثل اینجور مشتریها براش چه سرمایه ای هست.
واقعا هم از این همه شور وشوق ایشون نسبت به سنگها و جواهر بازار به فکر فرومیرم ...
تصویر کاربری
#2ارسال '13:22 1393/4/8

مهندس نسترنی|مشاور / مدیر مالی

پست‌ها 1759
بله جناب آقای علیزاده ...
بزرگترین سرمایه و افتخار جواهربازار داشتن مشتری ها یا بهتره بگم دوستانی از نقاط مختلف کشور هستش که با دنیایی از انرژی و نشاط همراه ما هستند ...

خانم میرزاخانلو - خانم چرخچی - خانم مظفری - خانم بالاهنگ - خانم نوعی - آقای مستقیم و همسر محترم شون - خانم پرگر - آقای صادقی - آقای کشاورز - آقای هاشمی - آقای مشتاقی - آقای کرمی - آقای احتیاط - خانم زعفرانی - خانم حسینی - خانم طهیری - آقای روزنیک - شخص شما : آقای علیزاده و بسیاری از دوستان دیگه که الان اسم شون تو ذهنم نیست اما برای ما در حکم دوستانی فرهیخته و بامحبتی هستند که همیشه با نظرات و پیشنهادات سازنده و انرژی بخش همراه ما هستند ...

تصویر کاربری
#3ارسال '14:14 1393/4/8

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
سلام آقای علیزاده شما همگی به من لطف دارید خداروشکر که به واسطه جواهر بازار با دوستان خوبی مثل شما آشنا شدم من از بابت انتخاب انگشتر یاقوت سرخ که شما انتخاب کرده بودید و من زودتر خریدم به شما یک معذرت خواهی بدهکارم اگه بدونید با چه مشقتی اونو خریدم تو مسافرت بودم اینترنت نداشتم اومدم پول بریزم اینترنت قطع شد چند باز پیامک زدم به جواهر بازار آدرسم عوض شده بود بعدشم که خریدم دیدم شما تو پیامها نوشتید که اون انگشتره یکی از انتخابهای شما بوده خیلی ناراحت شدم اگه هنوزم دوست دارید اونو داشته باشید براتون می فرستم من که حالا حالا از خرید انگشتر مردونه دست بردار نیستم امیدوارم جسارت منو به بزرگی خودتون ببخشید
تصویر کاربری
#4ارسال '14:28 1393/4/8

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
آقای علیزاده اشتیاق من به سنگها به خاطر اینه که من سالها پیش یه وبلاگ پر طرفدار داشتم در مورد متافیزیک برای بروز رسانی اون خیلی کتاب می خوندم و وقت میذاشتم عکسهای بی نظیر و منحصر به فردی تو وبلاگم گذاشته بودم دوستهای زیادی هم داشتم برای جواب دادن به هر سوالی که میکردند ساعتها مطالعه میکردم فکر میکنم تا آخرش رفتم دیگه برام جذابیتی نداشت و کم کم وبلاگ نویسی قدیمی شد و منم مشغله کاریم زیاد شد حتی سایتهایی که عکسهامو از طریق اونا آپلود میکردم به مرور زمان بسته شدند الان کارم خیلی سنگینه نمیتونم اینهمه وقت بذارم ولی از وقتی با جواهربازار آشنا شدم شوق اون موقع اومد سراغم الان اگه وقت کنم یه چیزهایی که تو ذهنم مونده بصورت مقاله برای جواهر بازار ارسال میکنم و دوباره اون مطالب برام زنده میشن فقط یه کتابخونه کتاب دارم تو زمینه های چاکرا درمانی و مدیتیشن و سنگ درمانی گاهی لازم میشه بری دوباره یه کتابو که قبلا خوندی برداری از اول بخونی ....
تصویر کاربری
#5ارسال '14:29 1393/4/8

سحر نوعی|گیلان / رشت

پست‌ها 3345
با سلام به همه دوستان جواهربازار حلول ماه مبارک رمضان بهتون تبریک میگم و براتون آرزوی سلامتی دارم. التماس دعا
تصویر کاربری
#6ارسال '0:29 1393/4/9

پست‌ها 39
با سلام مجدد
خانم میرزاخانلو.از لطف ومحبت شما بسیار متشکرم.من بین دوتا انگشتر یاقوت تو حراج مردد بودم.رکاب انگشتری که الان دارم رو ترجیح میدادم ولی نگین درشتتر اونی رو که شما موفق شدید بخرین رو دوست داشتم.ولی بقول خودتون سنگها هم مارو انتخاب میکنند.ومن دارم به این چیز میرسم.انشاءالله به سلامتی و خیر. اون انگشتر رو استفاده کنید.
بازم از محبت شما تشکر میکنم و با دیدن این همه شور وعشق شما به سنگها(که هدیه خداوند به انسانها هستند)که نشان از درون پاک شما داره .اشتیاق من نیز بیشتر میشود.
تصویر کاربری
#7ارسال '0:55 1393/4/9

پست‌ها 39
یه مطلب دیگه اینکه خیلیها .واقعا از نعمات الهی متعدد وبیشماری که خداوند برای ما قرارداده بیخبرند ودوست هم ندارند باخبر بشند.من هرموقع خداوند دری از نعمتی بروی من باز میکند وواقعا اثرش رو میبینم دوست دارم همه رو باخبر کنم وبه همه اعلام کنم چنین نعمتی هم هست .استفاده کنید.ولی خوب تا انسان خودش نخواهد هیچ چیز عوض نمیشود.
راجع به انرژی سنگها هم همینطور. دراینجا جواهر بازار پلی شده که آگاهی از این نعمات الهی بیشتر شود.
تصویر کاربری
#8ارسال '15:39 1393/12/12

پریسا قوطاسلو|آذربایجان شرقی / میانه

پست‌ها 446
پس باید به نوشته های خانم میرزاخانلو سر زد. تو بخش کتابخانه سایت هس؟
خوشحالم که انقدر به سنگ ها،مدیتیشن و متافیزیک علاقه مند هستن
مطلب های زیادی میشه ازشون یاد گرفت
تصویر کاربری
#9ارسال '16:12 1393/12/12

مهندس جلالی|پشتیبان

پست‌ها 798
ایشون از مشتریان قدیمی و صمیمی جواهربازار هستند .
نظرات ایشون برای محصولات ثبت شده ، مثل نظرات سایر کاربران عزیز جواهربازار ؛

تو بخش تالار گفتمان هم فعالیت دارن .
تصویر کاربری
#10ارسال '17:47 1393/12/12

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
پری جون سلام خوشحالم به جمع دوستان جواهربازار پیوستی
تو بخش مشاوره سنگ درمانی ، مقالات جذاب درباره جواهرات و سنگهای قیمتی هم یه سری مطلب گذاشتم بد نیست بری یه سر بزنی
به جمع ما دوستداران و مشتریان پروپاقرص جواهربازار خوش آمدی
تصویر کاربری
#11ارسال '17:53 1393/12/12

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
پری جون پیشنهاد میکنم یه نگاهی به بخش گل و گلخونه آفتاب گردون و پرنده و جیوانات اهلیه دوستان جواهربازار هم بندازی بدک نیست
تصویر کاربری
#12ارسال '17:55 1393/12/12

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
خانم مهندس جلالی از شما هم به خاطر مشاوره و پاسخگویی به سوالات مشتریان بینهایت سپاسگزارم

ارسال پاسخ

نام
ایمیل
استان
شهر

افزودن شکلکافزودن تصویر
کد امنیتی»»
پشتیبانی تلگرامE