جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. سئوالات قبل و بعد از خرید

ارسال سفارش

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع9712
تصویر کاربری
#1ارسال '14:21 1393/8/19

سجاد بازدار|کرمانشاه / اسلام آباد غرب

پست‌ها 3
با سلام
در تاریخ پانزدهم یک تسبیح سفارش دادم و قرار بود شنبه ارسال بشه که امروز به دستم برسه اما تازه امروز پیامک تایید ارسالش به دستم رسید و از قرار معلوم فردا یا پس فردا به دستم میرسه
انتظار میرفت ظبق قولی که خودتون توی سایت و همچنین پرسش هنگام خرید دادین عمل کنین و دو روزه محصول به دستم برسه که متاسفانه اینطور نشد
این اولین باری بود که بصورت آزمایشی از سایتتون خرید کردم
تصویر کاربری
#2ارسال '14:29 1393/8/19

مهندس خوش نیت|مدیریت

پست‌ها 614
سلام . شما 5 شنبه شب سفارش تون رو ثبت کردید که شنبه باید ارسال میشد ...

تسبیح های باقی مانده از بار همگی دارای یک یا دو دانه شکسته و خراب بودند و امکان ارسال وجود نداشت .
بار جدید تسبیح دیروز دریافت و به همین دلیل سفارش شما با یک روز تاخیر یعنی 1 شنبه فرستاده شد و طبق روال همیشه ، شناسه پستی نیز امروز روی فاکتور ثبت گردید .

حق با شماست ، عمل به تعهدات اهمیت بسیار زیادی داشته و جواهربازار نیز تمام سعی خود را برای حفظ رضایت مشتریان محترم خود خواهد کرد . اما گاهی مواردی با اهمیت بیشتر پیش می آید که به ناچار تاخیر در ارسال ایجاد می کنند .

بابت این 1 روز تاخیر در ارسال سفارش از شما عذرخواهی می کنیم .
به همین دلیل امتیاز هدیه ای به پنل شما افزوده گردید تا جبران کوچکی در قبال این تاخیر بشود .

سربلند و موفق باشید ...
تصویر کاربری
#3ارسال '15:41 1393/8/19

سارا صفری|تهران / تهران

پست‌ها 615
آقای 0 به نظر من این تاخیر ارزش این رو داشت که شما یه محصول باکیفیت تر بگیرید.
به نظر من هیچ سایتی مثل جواهربازار واسه مشتریهاش ارزش قائل نیست. منم اولین بار از جواهر بازار یه تسبیح ارزون قیمت خریدم ولی اینقدر خوشم اومد که از اون موقع تا حالا یه عالمه خرید دیگه هم کردم.
من از یه سایت دیگه هم آزمایشی یه تسبیح خریدم، باور کنید وقتی دستم رسید جعبه تسبیح خرد و خاکشیر شده بود، ایمیل زدم به سایت مذکور و اعتراض کردم، فکر می کنید چی جواب داد؟؟ نوشتند این کوتاهی از طرف اداره پست بوده! و اون خرید شد اولین و آخرین خرید من .
مطمئن باشید وقتی تسبیحتون رو بگیرید مشتری دائمی جواهربازار می شید.
تصویر کاربری
#4ارسال '23:33 1393/8/19

سحر نوعی|گیلان / رشت

پست‌ها 3345
آقا / خانم 0 به جمع دوستان جواهر بازار خوش اومدین. منم با دوست خوبم سارا جان موافقم.مطمئنا وقتی به دستتون برسه مشتری دائمی میشید. جواهر بازار در مشتری مداری واقعا تکه
تصویر کاربری
#5ارسال '16:43 1393/8/20

پریسا قطبی|کردستان / سنندج

پست‌ها 42
آقا یا خانوم 0 منم با بقیه دوستان موافقم اگه فقط یه بار از جواهر بازار خرید کنید و کیفیت ارسال محصولات و خود محصول رو ببینید حتما مشتری دایم میشید .
تصویر کاربری
#6ارسال '0:15 1393/8/21

ماهان روزنیک|کردستان / دیواندره

پست‌ها 18
من هم با دوستان موافقم هم کیفیت وهم قیمت جواهر بازار با جاهایی دیگر کلی تفاوت داره
خانوم ویا اقای( 0) زود قضات نکن
تصویر کاربری
#7ارسال '19:2 1393/8/21

سجاد بازدار|کرمانشاه / اسلام آباد غرب

پست‌ها 3
با سلام خدمت مدیریت محترم سایت و تمامی دوستانی که نظر گذاشتن
راستش امروز و با دوروز تاخیر تسبیح به دستم رسید
راستش تسبیح به قدری زیبا با کیفیت و مسحور کنندس که حسرت میخورم چرا دوروز دیر به دستم رسیده .دوروز انتظار بیشتر ارزششو داشت
واقعا عالیه.کم طاقتی مارو هم ببخشید
تشکر ویژه از گروه جواهر بازار

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»