کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. کتابخانه »
  3. متفرقه »
  4. چطور پوست تیره دست و پا خود را سفید و روشن کنیم؟

چطور پوست تیره دست و پا خود را سفید و روشن کنیم؟

بازدید : 333
چطور پوست تیره دست و پا خود را سفید و روشن کنیم؟

با انجام دادن چند روش ساده پوستی سفید داشته باشید.

اکثرا مردم به زیبایی و سفیدی پوست دست و پای خود اهمییت می‌دهند.
در این مقاله چند پیشنهاد برای سفید شدن پوست دست و پا ارائه شده است که با استفاده از این روش‌ها دارای پوستی سفید و زیبا می‌شوید.
_ لیمو :
استفاده از لیمو سبب روشن شدن و درخشان کردن پوست دست و پا می گردد. به این ترتیب مقداری شکر را روی نصف لیمو ریخته و پوست خود را به
وسیله آن مالش داده و 10 دقیقه صبر کرده و سپس با آب سرد بشویید. این عمل را یک بار در هفته انجام دهید.
همچنین مقدار مساوی آب لیمو تازه و عسل را با هم ترکیب کرده و روی پوست دست‌ها و پاها بمالید و 15 دقیقه روی پوست خود بگذارید باقی بماند و سپس با آب شست و شو داده و این عمل را 2 بار در روز انجام دهید.چطور پوست تیره دست و پا خود را سفید و روشن کنیم؟
بعد از استفاده از لیمو حتما از یک مرطوب کننده استفاده شود و تا دو ساعت از رفتن در مقابل خورشید خودداری کنید.
_ ماست :
مقداری ماست را روی قسمت‌های تیره پوست ریخته و چند دقیقه ماساژ داده و اجازه دهید تا 15 دقیقه به همان حالت باقی بماند و سپس پوست خود را با آب سرد شست و شو داده و یک تا دو بار در روز این روش را استفاده کنید.
روش دیگر :
مقداری مساوی ماست و گلاب را به اضافه یک قاشق چای خوری گیلیسیرین گیاهی با هم مخلوط کرده و دست‌ها و پاها را با آن ماساژ داده و یک شب تا صبح بگذارید به همان حال باقی بماند سپس روز بعد با آب سرد شسته گردد. این عمل را یک بار در روز انجام دهید.
_ خیار :
چند برش خیار را به مدت 5 دقیقه روی قسمت‌های تیره مالش داده و به مدت 15 دقیقه صبر کرده و سپس با آب سرد شست و شو داده شود.
روش دوم :
مقدار مساوی آب خیار و آب لیمو را باهم ترکیب کرده و دست و پاهای خود را با آن ماساژ داده و 15 دقیقه بعد با آب سرد آن را بشویید.
روش سوم :
ترکیب مقدار مساوی خیار و 2 قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا راباهم مخلوط کرده و پوست را با این ترکیب ماساژ داده و بعد از 10 دقیقه با یک حوله پوست را پاک کرده و بعد با آب شست و شو دهید. این کار را دو بار در روز انجام دهید.
_ ژل آلوئه ورا :
ژل این گیاه را خارج کرده و به مدت 5 دقیقه روی دست و پاها ماساژ داده و 30 دقیقه صبر کرده و سپس با آب سرد بشویید و این عمل را دو بار در روز انجام دهید.
روش دیگر :
2 قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا و چند قطره روغن بادام را باهم ترکیب کرده و این ترکیب را روی قسمت‌های تیره پوست زده و به آرامی ماساژ داده
تا جذب پوست گردد و 15 تا 20 دقیقه بعد با آب شسته گردد و این عمل را دو بار در روز انجام دهید.
چطور پوست تیره دست و پا خود را سفید و روشن کنیم؟
_ گوجه فرنگی :
یک تکه گوجه را بر روی قسمت‌های تیره ماساژ داده و زمانی که آب آن روی پوست خشک شد با آب شست و شو دهید و این روش را روزی یک بار انجام دهید.
روش دیگر :
مقدار مساوی آب گوجه با مقدار مساوی آب لیمو را ترکیب کرده و به پوست خود مالیده و بعد از 15 دقیقه بشویید. روزی دو الی یک بار این عمل را انجام دهید.
_ برنج :
دست و پای خود را در آب برنج آب کش شده به مدت 10 دقیقه خیس کرده و سپس با آب شسته گردد.
چطور پوست تیره دست و پا خود را سفید و روشن کنیم؟

کلمات کلیدی :

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

کد امنیتی»»
تاریخچه برند فراری

تاریخچه برند فراری

کمپانی که با ماشین‌های شیک و جذابش در دنیا مشهور شده است.

بیشتر بخوانید »
مجله تخصصی جواهرات – 20 آبان 94

مجله تخصصی جواهرات – 20 آبان 94

شماره جدید ” مجله تخصصی جواهرات ” منتشر شد. تاریخ انتشار : 94/08/20 صاحب امتیاز : جواهربازار   آنچه در این شماره از مجله تخصصی جواهرات [...]

بیشتر بخوانید »
پشتیبانی تلگرامE