کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. کتابخانه »
  3. متفرقه »
  4. با خاکشیر یبوست را درمان کنید.

با خاکشیر یبوست را درمان کنید.

بازدید : 1.295
با خاکشیر یبوست را درمان کنید.

با مصرف خاکشیر می‌توان به راحتی و سریع یبوست را رفع و درمان کرد.

_یکی از مشکلات زندگی در شهر کم تحرکی است که سبب یبوست می‌شود اما با مصرف خاکشیر که بیشتر در قالب شربت مصف می‌شود می‌توان این بیماری را درمان کرد.
_مصرف خاکشیر سرد مزاجی را درمان میکند. نشانههای سرد مزاجی خشکی دهان، کم میلی به آب، بی میلی به خوراک، نفخ شکم، بروز دردهایی در معده، ضعف و لاغری که روز به روز بیشتر می گردد.با خاکشیر یبوست را درمان کنید.
_درمان یبوست سوداوی که از طریق خاکشیر درمان می‌شود. نشانه‌های آن کشیدگی شکم و انقباض روده است. همچنین به هنگام تخلیه، بخشی از روده حلقه وار جمع شده، مدفوع دو تکه شده و راه روده را می‌بندد.
_درمان یبوست دوران پیری که بر اثر کم آبی بدن فرد سالخورده ایجاد می‌شود که برای رفع آن مقداری خاکشیر را کوبیده داخل استکان آب داغ ریخته و با عسل نوشیده گردد.با خاکشیر یبوست را درمان کنید.
_درمان یبوست در کودکان که دل درد‌های شدیدی را به دنبال دارد که با مصرف 1 قاشق چای خوری خاکشیر با قند داغ به کودک داده و یبوست آن را درمان کنید.
_درمان لوزه‌های متورم که با خوردن خاکشیر رفع می گردد.
_ درمان ضعف قوه باء
_رفع خونریزی باد بواسیر
با خاکشیر یبوست را درمان کنید.

کلمات کلیدی :

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

کد امنیتی»»
دلربا Aventurine (حجرالبرق)

دلربا Aventurine (حجرالبرق)

یکی از ویژگی‌های جذاب دلربا ، خاصیت درخشندگی آن است. نقطه‌های درخشنده ی جذابی که توجه هر بیننده ای را به خود جلب کرده و باعث تحسین آن [...]

بیشتر بخوانید »
زیباترین جواهرات ساخته شده با اپال آتشین

زیباترین جواهرات ساخته شده با اپال آتشین

همان طور که می‌دانید سنگ‌ها قیمتی مختلف دارای خواص و ویژگی‌های خاصی می‌باشند. بدون شک زمانی که از اپال آتشین در جواهرات استفاده می [...]

بیشتر بخوانید »
گفتگوی آنلاینE