کانال اصلی جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. کتابخانه »
  3. متفرقه »
  4. با خاکشیر یبوست را درمان کنید.

با خاکشیر یبوست را درمان کنید.

بازدید : 757
با خاکشیر یبوست را درمان کنید.

با مصرف خاکشیر می‌توان به راحتی و سریع یبوست را رفع و درمان کرد.

_یکی از مشکلات زندگی در شهر کم تحرکی است که سبب یبوست می‌شود اما با مصرف خاکشیر که بیشتر در قالب شربت مصف می‌شود می‌توان این بیماری را درمان کرد.
_مصرف خاکشیر سرد مزاجی را درمان میکند. نشانههای سرد مزاجی خشکی دهان، کم میلی به آب، بی میلی به خوراک، نفخ شکم، بروز دردهایی در معده، ضعف و لاغری که روز به روز بیشتر می گردد.با خاکشیر یبوست را درمان کنید.
_درمان یبوست سوداوی که از طریق خاکشیر درمان می‌شود. نشانه‌های آن کشیدگی شکم و انقباض روده است. همچنین به هنگام تخلیه، بخشی از روده حلقه وار جمع شده، مدفوع دو تکه شده و راه روده را می‌بندد.
_درمان یبوست دوران پیری که بر اثر کم آبی بدن فرد سالخورده ایجاد می‌شود که برای رفع آن مقداری خاکشیر را کوبیده داخل استکان آب داغ ریخته و با عسل نوشیده گردد.با خاکشیر یبوست را درمان کنید.
_درمان یبوست در کودکان که دل درد‌های شدیدی را به دنبال دارد که با مصرف 1 قاشق چای خوری خاکشیر با قند داغ به کودک داده و یبوست آن را درمان کنید.
_درمان لوزه‌های متورم که با خوردن خاکشیر رفع می گردد.
_ درمان ضعف قوه باء
_رفع خونریزی باد بواسیر
با خاکشیر یبوست را درمان کنید.

کلمات کلیدی :

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

کد امنیتی»»
چرا کودکان در هنگام خواب به یک شی وابسته می‌شوند

چرا کودکان در هنگام خواب به یک شی وابسته می‌شوند

اغلب کودکان در هنگام خواب به یک شی مانند پتو یا عروسک وابسته شده و به آن میچسبند. برای مثال در کودکان بین 6 تا 9 ماهگی، صحنه ی چسبیدن کودک به [...]

بیشتر بخوانید »
تجارت مروارید خلیج فارس و دریای جنوب

تجارت مروارید خلیج فارس و دریای جنوب

تجارت مروارید نقش بسزایی در زندگی مردمان کشورهای حاشیه خلیج فارس به خصوص عربستان صعودی، دبی، قطر و بحرین دارد. این تجارت از قرن 17 میلادی [...]

بیشتر بخوانید »
پشتیبانی تلگرامE