کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
 1. خانه »
 2. کتابخانه »
 3. آموزشی »
 4. مقدمه ای بر سنگ درمانی

مقدمه ای بر سنگ درمانی

بازدید : 1.923
مقدمه ای بر سنگ درمانی

انسان‌ها  در طول تاریخ به منظور شناخت سنگ‌ها و نحوه استفاده از آنها آزمایشات بسیاری انجام داده اند.
سنت هیلدگارد بنژان در قرن هشتم میلادی، توانست بسیاری از بیماری‌ها را با استفاده از سنگ‌های مختلف درمان کند.
امروزه با پیشرفت علم و کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، می‌توان با استفاده از نیروی سنگ‌ها و همچنین ارتعاشات منحصر بفرد موجود در آنها، این خاصیت بالقوه را به ویژگی بالفعل تبدیل کرد.
البته لازم به ذکر بوده نمی توان سنگ درمانی را جایگزین علم پزشکی در نظر گرفت، اما از این نوع درمان می‌توان به عنوان مکملی مناسب استفاده نمود.
در طی اخیر با توجه به افزایش آلودگی و پیدایش بیماری‌های جدید به منظور کاهش مواد و داروهای شیمیایی، علم پزشکی به سوی داروها و شیوه درمان طبیعی سوق داده شده و در همین راستا از سنگ‌ها و کانی‌های مختلف نیز استفاده می گردد.
با توجه به بررسی‌های اخیر برخی از انواع بیماری‌ها به دلیل انسداد انرژی در بدن افراد بوده که به با استفاده از سنگ‌ها می‌توان، این نیروها را از بین برده و موجب آرامش افراد شد.
در گذشته نیز هر گونه استفاده از سنگ‌های قیمتی در جواهرات با اهداف درمانی انجام می‌شد، اما متاسفانه با گذشت زمان سنگ‌ها جنبه درمانی خود را از دست داده و جنبه زیبایی و هنری به خود گرفته اند.
سنگ‌ها در انتقال انرژی بسیار توانمند بوده و از طریقی کلیه موجودات می‌توانند به نوعی از انرژی موجود در سنگ‌ها استفاده کنند.
یکی از اولین تاثیرات استفاده از سنگ‌ها بر روی سطح بدن، بر ساختار ظریف و حساس آن بوده، و با ادامه یافتن استفاده از آنها این تاثیرات به مرور عمیق تر می گردند.
انرژی  هماهنگ در سنگ‌ها می‌تواند بیماری‌هایی که به دلیل ایجاد ناهماهنگی در بدن ایجاد شده است را تا حدی بهبود ببخشیده و تاثیرات این ناهماهنگی را از بین ببرد.
لازم به ذکر است با باور بر توانایی برای غلبه به بیماری‌های مهلک، می‌توان روند بهبود را تسریع بخشید و احتمال ابتلا به بیماری‌ها را با تصوری مثبت به زندگی، می‌توان کاهش داد. مقدمه ای بر سنگ درمانیمقدمه ای بر سنگ درمانیمقدمه ای بر سنگ درمانی

کلمات کلیدی :

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

کد امنیتی»»
  تصویر کاربری
  طاهره اشعاری
  1394/7/24
  '8:17
  بسیار عالی. یک دنیا تشکر بابت اطلاعات خوبتان
  تصویر کاربری
  شقایق اویسی (تهران / تهران)
  1394/5/30
  '0:38
  بسیار ممنون از اطلاعات مفیدتون
چه کنیم تا کمتر از 20 ثانیه خوابمان ببرد.

چه کنیم تا کمتر از 20 ثانیه خوابمان ببرد.

گاهی بدخوابی به سراغ مان می‌آید و عصبی می‌شویم اما با انجام چند راه حل زود خواب مان می‌رود.

بیشتر بخوانید »
ویتامین‌ها

ویتامین‌ها

با مصرف منظم و سرساعت ویتامین‌ها بدنی سالم و بانشاط داشته باشید.

بیشتر بخوانید »
پشتیبانی تلگرامE