کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
 1. خانه »
 2. کتابخانه »
 3. اخبار »
 4. برخی از نمونه‌های جواهرات مطمئن

برخی از نمونه‌های جواهرات مطمئن

بازدید : 711
برخی از نمونه‌های جواهرات مطمئن

در ادامه شما را با برخی دیگر از جواهرات مطمئن آشنا خواهیم کرد.
همانطور که قبلا نیز ذکر شد، جواهرات مطمئن آن دسته از جواهراتی هستند که محل دقیق، مکان، نحوه استخراج گوهر‌های آن قید شده و  مشخص باشند.
به تازگی برند فبرگ در ارائه طرح‌های جدید خود، از ساعتی مزین به زمرد‌های آفریقایی پرده برداری کرده است. زمرد‌های استفاده شده در این ساعت از معادن جیم فیلد استخراج شده اند.
لازم به ذکر است کلیه زمردهای حاصل از این معادن، دارای شناسنامه‌هایی بوده که در آن محل دقیق، مکان، نحوه استخراج گوهر‌ها ذکر شده است.
اگر در جستجو جواهرات با ارزش و مطمئن هستید، می‌توانید به سراغ مروارید‌ها بروید. چرا که این گوهرها بسیار مطمئن بوده و از دریا بدست می‌آید. همچنین عوامل متعددی از جمله نوسانات فشار آب، درجه آلودگی، تعدل و یا عدم تعادل در اکوسیستم می‌تواند تاثیرات مصیبت باری بر روی مروارید داشته باشند.
 یکی از شرکت‌های جواهری مروارید استرالیایی با در نظر گرفتن اصول نگهداری از محیط پرورش مروارید اقدام به کشت مروارید، در دریا کرده است. چرا که توجه به محیط کشت یکی از مهم ترین عوامل در پرورش این گوهر محسوب شده و با بروز کوچکترین مشکلی در آن ممکن است صدف میزبان دیگر قادر به تولید مروارید نباشد.
 لازم به ذکر است کمپانی چوپارد یکی از اولین برندهایی بوده که در ارائه جواهرات مطمئن پیش قدم شد.
این برند در سال 2013 یک دستبند و گوشواره الماس نشان ساخته و در یک اقدام مبتکرانه، آن‌ها را در مراسم فرش قرمز توسط کیت بلانشت و ماریون کوتیلارد به نمایش گذاشت. برخی از نمونه‌های جواهرات مطمئنبرخی از نمونه‌های جواهرات مطمئنبرخی از نمونه‌های جواهرات مطمئن

کلمات کلیدی :

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

کد امنیتی»»
  تصویر کاربری
  شقایق اویسی
  1395/4/18
  '22:22
  جواهرات مطمئن ! چه جالب .عجب ساعت زمردین زیبایی !
سرگذشت الماس امید در طی قرن بیستم

سرگذشت الماس امید در طی قرن بیستم

در یک توصیف بسیار زیبا از الماس امید می‌توان گفت : گوهری که در بالشی سفید قرار گرفته و اطرافش با انواع مختلف الماس سفید کوچک احاطه شده است. [...]

بیشتر بخوانید »
معرفی برخی از فلز‌های گرانقیمت

معرفی برخی از فلز‌های گرانقیمت

با شنیدن عبارت فلزات گرانقیمت ذهن اکثر مردم به سوی طلا و فلزات زینتی سوق داده می‌شود در حالی که در دنیای امروزه برخی از فلزات مورد [...]

بیشتر بخوانید »
پشتیبانی تلگرامE