کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
 1. خانه »
 2. کتابخانه »
 3. متفرقه »
 4. معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!

معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!

بازدید : 1.280
معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!
1- بامبو :
برای بدست آوردن سلامتی، عشق و خوش شانسی بامبو را در خانه نگهداری کنید. این گیاه بسیار کم توقع بوده و به مراقبت کمی نیاز دارد.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!2- پتوس :
باعث جذب موفقیت و ثروت و تولید اترژی مثبت بسیاری می‌باشد. همچنین هوای داخل خانه را تمیز و تصفیه کرده و اکسیژن محیط را افزایش می‌دهد.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!3- مریم گلی :
توانایی بسیار زیادی در دفع انرژی منفی و پاکسازی محیط دارد. همچنین انرژی‌های نظیر خشم و ترس را از زندگی تان دور می کند.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!4- ریحان :
تنها گیاهی است که 20 ساعت از روز را اکسیژن تولید کرده و گازهای مضر را از محیط جذب خود می کند.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!5- ارکیده :
دی اکسید کربن را جذب کرده و شب‌ها اکسیژن آزاد می کند به همین علت برای اتاق خواب بسیار مفید و مناسب است.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!6- برگ قاشقی :
رها سازی انرژی مثبت، با شکستن و خنثی کردن گازهای مضر محیط، کار تصفیه هوا را انجام می‌دهد.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!7- رزماری :
روحیه را بهبود می‌بخشد، خستگی راکاهش داده، اضطراب را کم می کند و حافظه را بهبود می‌بخشد. برای رفع بی خوابی نیز مناسب است.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!8- یاس :
تسکین دهنده ذهن بوده و انرژی را تشدید می کند و حتی به عدم تمرکز و ناراحتی کمک می کند.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!9- آلوئه‌ورا :
حامل انرژی مثبت و موفقیت می‌باشد.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!10- گل داوودی :
انرژی بسیاری را برای خانه به ارمغان می‌آورد. توانایی بسیاری در تصفیه هوا و حذف سموم و مواد شیمیایی از محیط خانه است.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

کد امنیتی»»
  تصویر کاربری
  علیرضا داداشی (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1396/6/13
  '7:51
  سلام اطلاعات عالی بودند ممنونم.
  تصویر کاربری
  علی غلامعلیزاده (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1396/6/7
  '11:59
  واقعا عالی و علمی
  من حودم آلوورا دارم
رنگ‌های مختلف مروارید و کشت آن

رنگ‌های مختلف مروارید و کشت آن

 رنگ‌های مروارید همانطور که می‌دانید امروزه مروارید‌های طبیعی به رنگ‌ها و اشکال مختلفی معرفی و شناخته شده اند. یکی از اصلی ترین دلایل [...]

بیشتر بخوانید »
استاندار بین المللی ISO 10004 : 2010 سنجش رضایتمندی مشتریان

استاندار بین المللی ISO 10004 : 2010 سنجش رضایتمندی مشتریان

جواهربازار به عنوان اولین و برترین برند فروش آنلاین جواهرات و نقره جات در ایران ، موفق به دریافت استاندارد بین المللی ISO 10004 : 2010 در زمینه [...]

بیشتر بخوانید »
پشتیبانی تلگرامE