1. خانه »
 2. کتابخانه »
 3. متفرقه »
 4. معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!

معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!

بازدید : 511
معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!
1- بامبو :
برای بدست آوردن سلامتی، عشق و خوش شانسی بامبو را در خانه نگهداری کنید. این گیاه بسیار کم توقع بوده و به مراقبت کمی نیاز دارد.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!2- پتوس :
باعث جذب موفقیت و ثروت و تولید اترژی مثبت بسیاری می‌باشد. همچنین هوای داخل خانه را تمیز و تصفیه کرده و اکسیژن محیط را افزایش می‌دهد.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!3- مریم گلی :
توانایی بسیار زیادی در دفع انرژی منفی و پاکسازی محیط دارد. همچنین انرژی‌های نظیر خشم و ترس را از زندگی تان دور می کند.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!4- ریحان :
تنها گیاهی است که 20 ساعت از روز را اکسیژن تولید کرده و گازهای مضر را از محیط جذب خود می کند.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!5- ارکیده :
دی اکسید کربن را جذب کرده و شب‌ها اکسیژن آزاد می کند به همین علت برای اتاق خواب بسیار مفید و مناسب است.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!6- برگ قاشقی :
رها سازی انرژی مثبت، با شکستن و خنثی کردن گازهای مضر محیط، کار تصفیه هوا را انجام می‌دهد.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!7- رزماری :
روحیه را بهبود می‌بخشد، خستگی راکاهش داده، اضطراب را کم می کند و حافظه را بهبود می‌بخشد. برای رفع بی خوابی نیز مناسب است.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!8- یاس :
تسکین دهنده ذهن بوده و انرژی را تشدید می کند و حتی به عدم تمرکز و ناراحتی کمک می کند.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!9- آلوئه‌ورا :
حامل انرژی مثبت و موفقیت می‌باشد.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!10- گل داوودی :
انرژی بسیاری را برای خانه به ارمغان می‌آورد. توانایی بسیاری در تصفیه هوا و حذف سموم و مواد شیمیایی از محیط خانه است.معرفی 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند!

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید

نام
ایمیل
استان
شهر
تصویر کاربری
کد امنیتی»»
  تصویر کاربری
  علیرضا داداشی (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1396/6/13
  '7:51
  سلام اطلاعات عالی بودند ممنونم.
  تصویر کاربری
  علی غلامعلیزاده (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1396/6/7
  '11:59
  واقعا عالی و علمی
  من حودم آلوورا دارم
کهربای سیاه

کهربای سیاه

کهربای سیاه در حقیقت نوعی ماده زمین شناسی بوده به عنوان سنگ قیمتی نیز شناخته شده است. این نوع کهربا از چوب درختانی که زیر فشار زمین نابوده [...]

بیشتر بخوانید »
آشنایی با بزرگ ترین وارد کننده طلا و صادر کننده جواهرات در دنیا

آشنایی با بزرگ ترین وارد کننده طلا و صادر کننده جواهرات در دنیا

هند امروزه به عنوان یکی از کشورهای تاثیرگذار در بازار طلا و سنگ‌های قیمتی شناخته می‌شود، چرا که این کشور سالانه حدود 56 میلیارد طلا وارد [...]

بیشتر بخوانید »
E